Komuniké z jednání Disciplinární komise ze dne 9. 8. 2018

Disciplinární komise projednala tyto případy:

Disciplinární komise zastavila závodní činnost na 1 soutěžní utkání hráčům:

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Jan Ambrozek (1.SC Znojmo) – ČK (2xŽK),

Daniel Stropek (FK Baník Sokolov) – ČK (2xŽK),

Juniorská liga

Filip Novotný (FC Vysočina Jihlava) – ČK (2xŽK)

  1. Disciplinární komise potrestala klub Bohemians Praha 1905 za nesportovní chování fanoušků v utkání proti 1.FK Příbram (vhazování předmětů na hrací plochu a poškození zařízení stadionu) pokutou 25 tisíc korun.
  2. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem FC Baník Ostrava za porušení povinnosti pořádajícího klubu (nesportovní chování fanoušků) v utkání proti 1.FK Příbram.
  3. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem SK Slavia Praha za porušení povinnosti pořádajícího klubu (nesportovní chování fanoušků a pronesení a použití pyrotechniky) v utkání proti Slezský FC Opava.
  4. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem Slezský FC Opava za nesportovní chování fanoušků v utkání proti SK Slavia Praha.
  5. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem AC Sparta Praha za porušení povinnosti pořádajícího klubu (nesportovní chování fanoušků a pronesení a použití pyrotechniky) v utkání proti 1.FC Slovácko.
  6. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem FC Zbrojovka Brno za porušení povinnosti pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky) v utkání proti MFK Chrudim.
  7. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s hráčem MFK Karviná Janem Moravcem za nesportovní chování v utkání proti FK Mladá Boleslav.
  8. Příští zasedání DK LFA se uskuteční 16. 8. 2018 od 14:00 hodin v Praze v sídle STES.

Štěpán Hanuš, Ředitel komunikace a PR,

LIGOVÁ FOTBALOVÁ ASOCIACE

 

Napsat komentář