HET se stává prémiovým partnerem české fotbalové reprezentace!

Jeden z největších výrobců nátěrových hmot v České republice společnost HET podpoří i nadále český fotbal. Podpis předsedy FAČR Martina Malíka a jednatele společnosti HET Mgr. Jiřího Sokola stvrdil smlouvu o prémiovém partnerství s českou fotbalovou reprezentací.

„Jsme moc rádi, že se společnost HET rozhodla i nadále působit v českém fotbale. Po roce spolupráce u nejvyšší ligové soutěže jsme dobře věděli, co můžeme od tohoto partnera očekávat a jednání tak probíhala rychle a konstruktivně. Doufáme, že i s podporou firmy HET dosáhne česká reprezentace úspěchů nejen v premiéře Ligy národů, ale i v následném boji o EURO 2020 a spolupráce tak povede k oboustranné spokojenosti,“ říká předseda FAČR Martin Malík.

„Již delší dobu všichni příznivci fotbalu vědí, že od nového ročníku se titulárním partnerem ligy stává sázková společnost Fortuna. V předstihu jsme se zajímali o jiné alternativy spolupráce. Ze stávajících možností jsme si vyhodnotili, že podpora národního celku nám dává největší smysl. Jsme česká značka s českými majiteli, kteří fandí českému národnímu týmu. Věříme v úspěch fotbalistů v nejbližším kvalifikačním cyklu na EURO 2020 a chceme být u toho,“ vysvětluje jednatel společnosti HET Jiří Sokol.

Obě smluvní strany se rozhodly nezveřejňovat sumu ani jiné detaily smlouvy.

Pavel Pillár, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace,

Foto: www.sportovnizurnal.cz

 

 

 

 

Napsat komentář