Rozlučka TR10: bohatý program na hřišti i mimo něj!

Sobota 9. 6., 17.00 hodin, Letná. V tento čas začne na sparťanském stadionu výjimečné utkání, na které se fanoušci těší už půl roku. Slavné fotbalové osobnosti vzdají společně s vyprodanými tribunami hold kariéře Tomáše Rosického při jeho oficiální rozlučce s profesionální sportovní dráhou. Na Letnou dorazí významní hráči české fotbalové historie i slavná zahraniční jména.

„Moc se těším. Přípravy byly velmi náročné, ale pevně věřím, že odměnou bude skvělý zážitek pro všechny zúčastněné hráče a především pro fanoušky,“ řekl dva dny před výkopem sám Tomáš Rosický.

Fotbalová sobota na Letné začne už před samotným zápasem. „Rozlučka Tomáše Rosického si zaslouží důstojné kulisy a ty se nám, věřím, podařilo zajistit. Některé z atrakcí jsou určeny pro fanoušky na stadionu, jiné budou k dispozici všem, kteří se v sobotu budou kolem Generali Areny pohybovat,“ uvedl informace šéf organizačního týmu Tomáš Křivda.

Obdivovatelé kariéry Tomáše Rosického se mohou těšit například na unikátní výstavu všech dresů, které během své kariéry oblékal. Skleněné vitríny rozmístěné před stadionem podél třídy Milady Horákové nabídnou historické i novější kolekce dresů Sparty, Dortmundu, Arsenalu a samozřejmě také české fotbalové reprezentace.

Výstava, která bude přístupná od 12 do 21 hodin, bude pro všechny návštěvníky zdarma. V bezprostředním okolí stadionu bude probíhat množství doprovodných aktivit partnerů akce. Od měření rychlosti střelby, soutěží pro nejmenší fanoušky až po možnost zakoupení speciálních suvenýrů s motivem TR10.

Brány stadionu budou pro držitele vstupenek otevřeny již v 15.00 hodin. „Chceme fanoušky požádat, aby dorazili pokud možno s dostatečných předstihem. Ideální dopravou je MHD, před stadionem je pak k dispozici nadzemní parkoviště na Letenské pláni a garáže Letná. Brzkým příjezdem se fanoušci vyhnou komplikacím a užijí si doprovodný program,“ podotýká Tomáš Křivda.

„Všichni fanoušci, kteří dorazí do 16 hodin, se mohou těšit na jedinečný dárek v podobě 56stránkového magazínu. Množství unikátních fotografií, vzpomínek Rosových spoluhráčů i trenérů a velký rozhovor s Tomem. Magazín nebude možné jindy pořídit.“

Ve stejné době, tedy v 16 hodin, bude uzavřena možnost registrace do poločasové soutěže společnosti SazkaBet. Výherci budou ve dvojici s jedním ze spoluhráčů Tomáše Rosického soutěžit přímo na hřišti v kopu na branku.

Tím však bohatá nabídka zdaleka nekončí. Společnost PUMA, která obléká fotbalisty Arsenalu, Dortmundu i české reprezentace, a navíc obouvala na hřišti i samotného Tomáše, pro něj připravila krásnou poctu. Přezdívku ´malý Mozart´ připomenou speciální paruky, které fanoušci obdrží od hostesek přímo na stadionu. Všichni nadšenci tak budou moct poděkovat Rosovi za nezapomenutelné fotbalové zážitky. Poděkovat a proměnit se v ´malého Mozarta´ budou moci i fanoušci mimo stadion, a to pomocí speciální facebookové aplikace na profilu společnosti PUMA.

Oslavu fotbalu na Letné zakončí po závěrečném hvizdu rozloučení TR10 s tribunami. „Chceme, aby úplný závěr přinesl Tomovi i fanouškům pozitivní emoce. Částečně je to v tuto chvíli tajemství i pro Tomáše. Budeme rádi, pokud návštěvníci zůstanou na svých místech i po konci zápasu, abychom si to všichni společně užili,“ těší se na závěr rozlučky TR10 s profesionální kariérou Křivda. „Příznivci, kteří přijdou na stadion s vytištěnou elektronickou vstupenkou, si po zápase budou moct u vchodu číslo 1 vyměnit svůj Hometicket za sběratelsky cenný lístek,“ doplňuje na závěr šéf organizačního týmu.

Důležité informace k rozlučce TR10:

Stadion bude otevřen v 15.00 hodin.

Výkop v 17.00 hodin (utkání hrané na 2x 35 minut).

V utkání proti sobě nastoupí Czech Team TR10 a World Team TR10.

Doprovodné aktivity v okolí stadionu: výstava dresů TR10, měření rychlosti střelby.

Doprovodné aktivity na stadionu: do 16.00 hodin registrace do soutěže SazkaBet, která proběhne v poločase; distribuce speciálního zápasového magazínu.

Po skončení utkání: rozloučení TR10 s tribunami.

Po zápase: fanoušci si budou moct vyměnit vytištěnou elektronickou vstupenku za upomínkový lístek.

Utkání vysílají přímým přenosem Česká televize a Český rozhlas – Radiožurnál.

Doprava na utkání:

Organizátoři doporučují MHD.

(Metro A – Hradčanská, TRAM číslo 1, 8, 12, 25, 26 do zastávky Sparta)

Parkovací plochy: nadzemní parkoviště na Letenské pláni, podzemní parking v Garážích Letná.

Pavel Pillár, Sportinvest,

Foto: www.sportovnizurnal.cz

Napsat komentář