Češi se přesunuli do Rakouska!

Čeští fotbalisté vyrazili z Prahy dnes v 9:30, po třech a půl hodinách dorazili bez problémů na místo určení. Rakouské městečko Laa an der Thaya leží jen několik kilometrů od českých hranic a je proslaveno díky termálním pramenům.

Rozsáhlý wellness resort je součástí samotného hotelu, rozpíná se na celkové ploše 7 800 m2 a vedle bazénů nabízí také mnoho odpočinkových zón sloužících ke klidu a uvolnění (více o samotných lázních se v češtině dozvíte ZDE).

„Cesta proběhla absolutně bez problémů. Měli jsme trošku strach z dálnice na Brno, ale naštěstí jsme se nezastavili ani jednou. Hotel působí velmi útulně, v dalších dnech budeme mít v rámci regenerace možnost vyzkoušet také vyhlášené termální prameny. Byl jsem připraven, že využiju němčinu, ale vzhledem k blízkosti hranic je většina personálu z Čech. Takže se cítíme opravdu jako doma,“ hodnotil první momenty dobře naladěný Tomáš Vaclík.

Ve čtvrtek čekají hráče dva tréninky, v pátek již první utkání proti Austrálii (13 hodin, St. Pölten). Všech 22 hráčů je zdravotně v pořádku včetně útočníka Patrika Schicka, který minulý týden dostal injekci do svalu.

Fotbalisté se ubytovali v hotelu Laa Therma, kde absolvovali oběd, odpoledne je od 17:30 hodin čeká první trénink v nedalekém fotbalovém areálu.

Rakouské městečko Laa an der Thaya leží jen několik kilometrů od českých hranic a je proslaveno díky termálním pramenům. Rozsáhlý wellness resort je součástí samotného hotelu, rozpíná se na celkové ploše 7 800 m2 a vedle bazénů nabízí také mnoho odpočinkových zón sloužících ke klidu a uvolnění.

Informace o vstupenkách mají fanoušci k dispozici ZDE.

Zdroj: www.fotbal.cz

Pavel Pillár, Tiskový mluvčí fotbalové reprezentace ČR

(FAČR/Štěpán Černý),

Napsat komentář