Startuje charitativní dražba vstupenek na rozlučku Tomáše Rosického!

Obrovský zájem fanoušků provází chystanou rozlučku Tomáše Rosického. Jeden z nejlepších hráčů české fotbalové historie sezval na 9. června do Prahy hvězdy domácí i světové fotbalové scény a stadion na Letné vyprodal během několika mála dnů.

Všichni fanoušci Tomáše Rosického dostávají nyní poslední šanci, jak si zajistit vstupenky na unikátní fotbalovou akci. Zároveň tím pomohou dobré věci.

V pátek 18. května ve 12 hodin startuje na speciálním webu aukce kompletního sektoru A17 s 98 sedačkami. Až do 16 hodin ve čtvrtek 24. května budou moct fanoušci přihazovat, a na dálku tak s ostatními Tomášovými příznivci soutěžit o poslední volná místa v Generali Areně. Princip je velmi jasný a jednoduchý. Každý fanoušek se může v aukci ucházet o maximálně dvě vstupenky, vyvolávací cena vychází ze standardní hladiny 550 Kč za jednu vstupenku. Každý účastník aukce ihned po zadání své uvažované částky uvidí, zda dosáhne na jednu z 98 vstupenek. Pořadí se díky novým uchazečům bude měnit a finální stav nabídne až čtvrteční 16. hodina. „Pevně věříme, že fanoušky tato možnost živé aukce bude bavit. Vedle možnosti získat vstupenku na zápas hlavně pomohou dobré věci,“ řekl šéf organizačního týmu TR10 Tomáš Křivda. „Tomáš Rosický od začátku příprav zdůrazňoval, že zápas bude mít charitativní vyznění. Představená aukce vstupenek je první částí našeho plánu, který bude vrcholit dražbou dresů všech osobností samotného utkání.“

Tomáš Rosický vytipoval několik projektů, kterým jeho rozlučkový zápas finančně pomůže. Kompletní výtěžek z aukce 98 vstupenek sektoru A17 bude věnován Nadačnímu fondu Zeleného života. Projekt Ligové fotbalové asociace má za hlavní cíl zajištění materiální podpory pro mladé fotbalisty a fotbalistky, kteří vyrůstají ve ztížených ekonomických a sociálních podmínkách. „Pevně věříme, že vybraná částka pomůže mnoha dětem, které milují fotbal a chtějí se mu pravidelně věnovat. Finální částku samozřejmě fanouškům s hrdostí oznámíme,“ zakončil informace Tomáš Křivda.

Zápas odstartuje na Letné v 17 hodin, přímý přenos nabídne svým divákům Česká televize. O veškerých novinkách i doprovodných aktivitách se fanoušci mohou informovat na stránkách www.tr10.cz.

ZELENÝ ŽIVOT Ligová fotbalová asociace si uvědomuje významnou roli, kterou ve veřejném životě hraje profesionální fotbal, zejména jeho nejvyšší soutěž, proto se na jaře 2013 rozhodla spustit program Zelený život inspirovaný Modrým životem z knížek Jaroslava Foglara a Českou olympijskou nadací.

Cílem programu Zelený život je propagace a podpora CSR programu klubu nejvyšších fotbalových soutěží u nás, ale především zajištění materiální podpory pro mladé fotbalisty a fotbalistky, kteří vyrůstají ve ztížených ekonomických a sociálních podmínkách.

Pavel Pillár, tiskový mluvčí fotbalové reprezentace,

foto: www.sportovnizurnal.cz

Napsat komentář