Domácí výhru chceme využít!

Utkání 29. kola české HET ligy ročníku 2017-18 FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha se hraje v sobotu 19. května 2018 od 16:00 hodin na mladoboleslavském Městském stadionu.

Mladá Boleslav s pražskou Duklou o prvoligové body hrála dosud třináctkrát. Vyhrála sedmkrát, prohrála třikrát a remizovala třikrát při celkově aktivním skóre 20:14. Také ze střetnutí na domácím trávníku má Boleslav příznivou bilanci, když ze šesti duelů čtyři vyhrála, jeden hrála nerozhodně a pouze jeden prohrála při souhrnně aktivním skóre 10:4.

V dosud sehraných osmadvaceti ligových mistrácích Mladá Boleslav nastřílela 30 gólů, o které se podělilo patnáct střelců: 6 – Golgol Mebrahtu, 3 – Matěj Chaluš, Nikolay Komlichenko, Lukáš Magera, Tomáš Přikryl, 2 – Ruslan Mingazov (skončil hostování a vrátil se do pražské Slavie), Jiří Valenta, 1 – Michal Hubínek, Jan Chramosta (přestoupil do Jablonce), Tiémoko Konaté, Antonín Křapka, Marek Matějovský, Petr Mareš, Lukáš Pauschek, Patrizio Stronati (skončil hostování a vrátil se do vídeňské Austrie).

Trenér Jozef Weber před Duklou Praha

„Poslední šanci v této jarní sezóně na domácí výhru chceme samozřejmě využít, uděláme pro úspěch maximum možného. Věřím, že se na herním projevu mužstva pozitivně odrazí výhra nad Bohemians, která nás zbavila stresu z přímého boje o záchranu v první lize“ řekl trenér Jozef Weber.

Absence pro utkání s Duklou Praha

Adam Jánoš disciplinární trest za čtyři napomenutí žlutými kartami

Golgol Tedros Mebrahtu nejistý start kvůli léčení svalového zranění

Jan Kysela po operaci kotníku již individuálně trénuje, ale jeho zápasového nasazení je nejisté.

Oddělení komunikace FK Mladá Boleslav

Jiří Koros, manažer komunikace,

Napsat komentář