Boleslav jede do Jihlavy napravit prohru!

Utkání 26. kola české HET ligy ročníku 2017-18 FC Vysočina Jihlava – FK Mladá Boleslav se hraje v pátek 27. dubna 2018 od 18:00 hodin na stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Celková bilance vzájemných prvoligových zápasů s Jihlavou je pro Boleslav příznivá.

Z dosavadních třinácti střetnutí Boleslav vyhrála sedmkrát, remizovala dvakrát a prohrála čtyřikrát při výrazně aktivním skóre 26:13.

V šesti dosud hraných utkáních na jihlavském trávníku Boleslavští moc radosti neužili, vyhráli pouze jednou přesně před pětačtyřiceti kalendářními měsíci v neděli 27. července 2014 těsně 1:0 penaltou proměněnou Ščukem, jinak dvakrát remizovali a třikrát prohráli při celkovém skóre příznivým pro Jihlavu 6:4.

V dosud sehraných pětadvaceti ligových mistrácích Mladá Boleslav nastřílela 27 gólů, o které se podělilo čtrnáct střelců: 6 – Golgol Mebrahtu, 3 – Nikolay Komlichenko, Tomáš Přikryl, 2 – Matěj Chaluš, Lukáš Magera, Ruslan Mingazov (skončil hostování a vrátil se do pražské Slavie), Jiří Valenta, 1 – Michal Hubínek, Jan Chramosta (přestoupil do Jablonce), Antonín Křapka, Marek Matějovský, Petr Mareš, Lukáš Pauschek, Patrizio Stronati (skončil hostování a vrátil se do vídeňské Austrie).

Trenér Jozef Weber před Jihlavou

„Na Vysočinu jedeme s jediným možným záměrem, a to napravit ztrátu z předchozího domácího prohraného zápasu a případně zvýraznit náš odstup od posledních dvou míst ligové tabulky,“ řekl trenér Jozef Weber.

Absence pro utkání s Jihlavou

Jan Šeda (zranění prstu na ruce z tréninku)

Jan Kysela (rekonvalescence po operaci kotníku)

Oddělení komunikace FK Mladá Boleslav,

Jiří Koros, manažer komunikace,

Napsat komentář