Musíme to proti Dukle zlomit!

Spartu v sobotu v GENERALI Areně čeká Dukla. Oba týmy nastoupí do zápasu s velkou motivací. Sparťané potřebují zlomit nepříznivou sérii pěti remíz v řadě, soupeři z Julisky by se rádi pojistili proti sestupu. Před zápasem s Duklou jsme vyzpovídali Lukáše Štetinu a Josefa Šurala.

Urostlý stoper Lukáš Štetina Duklu velmi dobře zná ze svého působení na Julisce. Očekává, že se náš sobotní soupeř bude na Letné prezentovat svojí hrou.

„Dukla má fotbal založený na rozehrávce od obránců, prezentují se kombinačním stylem hry. Myslím si, že se jejich způsob hry od mého odchodu nezměnil. Momentálně se jim sice nedaří, ale nedaří se ani nám. Proto musíme být koncentrovaní a připravení, abychom to zvládli,“ řekl před zápasem s bývalými spoluhráči stoper Štetina.

Lukáš Štětina foto cpa

„Doufám, že zápas nebude napínavý a podaří se nám ho rozhodnout co nejdříve. Víme, že nás nečeká jednoduchý soupeř. Musíme se dobře připravit,“ doplnil Lukáše útočník Josef Šural.

Letenští potřebují domácí zápas zvládnout s plným počtem bodů a ukončit tak nepříznivou sérii pěti remíz v řadě. Zaměří se hlavně na výkon ve druhém poločase.

„Musíme to zlomit. Chceme se na druhý poločas, respektive na celý zápas, maximálně soustředit. Víme, že první poločasy nám jdou. Druhé ale nezvládáme a soupeři jednoduše vyrovnají. Tím vždy ztratíme dobře rozehraný zápas. Musíme mít v hlavě celých 95 minut jenom zápas,“ varoval před utkáním Štetina.

„Všichni o tom přemýšlíme. Když na hřišti každý necháme 100%, není možné, aby jakýkoliv soupeř, ať už z první nebo poslední pětky v tabulce, proti nám zápasy otáčel. Když začneme tam, kde máme, určitě to půjde. Je to jenom o psychice, uvědomujeme si to. Musíme si to v hlavě uspořádat a udělat maximum, abychom druhé poločasy neztráceli,“ dodal Šural.

Josef Šural foto cpa

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz foto: www.sportovnizurnal.cz

Napsat komentář