Vážení futsalisté!

Usilovně dál pracujeme na Futsalové (R)evoluci a věřím, že stanové termíny všichni stihneme. Nový ročník bude pro futsal jedním velkým krokem vpřed. Zároveň všichni začneme s čistým stolem.

Události posledních dní byly velice zajímavé. Skvělé výkony předvedla naše reprezentace do 19 let, která po třech výhrách jasně ovládla nabitý Generali Cup ve Vsetíně. Nejen výsledky, ale i hra samotných hráčů je pro nás příslibem do budoucnosti. Máme se kam posouvat!

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu a my dnes již známe všechny semifinalisty. Největší drama přinesla série Plzně s Teplicemi. Jenže v semifinále to bude ještě větší podívaná. Začínáme středečním televizním zápasem z Chrudimi.

Ve druhých ligách je také o mistrech jasno. Na východě vyhrál tým VŠB TU Ostrava a na západě FT Zlej Sen Liberec. Spolu si to pak v pátek 6. dubna rozdají v Ostravě ve finále Superpoháru II. lig.

Přejeme všem skvělou futsalovou podívanou v play off VARTA futsal ligy a dál sledujte naše weby. Novinky, aktuality a zajímavosti jsou na nich téměř každý den.

Oběžník FUTis 2018/03 ke stažení na adrese http://nv.fotbal.cz/futsal/FUTis/Obezniky/index.php 

Otakar Mestekm, Předseda Svazu futsalu ČR

Michal Pavlík, PR manažer Svazu futsalu ČR

Petr Havlík, FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Napsat komentář