Hlavním úkolem české reprezentace bylo setřást únavu po včerejším zápase!

Hlavním úkolem bylo setřást únavu a zklamání ze včerejšího duelu. Byla prodloužena ranní snídaně, ihned po ní se čtveřice hráčů vydala na dvě povinné PR akce organizátorů. Dvojice Stanislav Tecl a Jakub Jugas vyrazila na místní Městský stadion, kde na ně čekaly děti z místních mládežnických fotbalových oddílů. Oba fotbalisté si vyzkoušeli s dětmi několik tréninkových cvičení, rozdali nespočet podpisů a sami obdrželi několik dárků (odkaz na video je níže).

Tomáš Kalas a Lukáš Masopust vyrazili do kina v sousedícím obchodním centru. Společně s dvojicemi hráčů ze všech tří dalších reprezentací se zúčastnili setkání s fanoušky. Součástí bylo odpovídání na otázky, oficiální předávání darů, hráči se na přání fanoušků museli zapojit do místní oblíbené formy hry aktivity (pantomima). Následovalo dlouhé společné focení a fotografování. Materiály (video i fotografie) z této akce také najdete níže.

Samotný tréninkový program byl rozdělen na  dvě části. Hráči, kteří včera nastoupili do utkání, absolvovali regenerační jednotku v posilovně, nehrající fotbalisté poté klasický trénink na hřišti. Obě části poté absolvovaly klasickou regeneraci (bazén, sauna apod.). Po obědě byly v plánu mediální povinnosti (fotky z oběda a mediálního setkání jsou v posledním odkaze).

Odpoledne měli hráče naplánováno osobní volno, mnozí se chystali na procházku po městě. Po večeři je na programu první video směrem k pondělnímu utkání.

Video:

Pavel Pillár, tiskový mluvčí fotbalové reprezentace ČR.

Čtsa, zdroj: FAČR,

Napsat komentář