Přijďte do Edenu na vršovické derby!

V neděli 25. února zahájí Slavia v Edenu ligové jaro vršovickým derby s Bohemians Praha 1905. Výkop je v 18 hodin. Při zápase se rozloučí se svým působením ve Slavii Dušan Švento, který v červenobílém dresu odehrál celkem 178 zápasů.

Přijďte podpořit naše fotbalisty v prvním jarním domácím zápase a zároveň se rozloučit s držitelem tří mistrovských slávistických titulů! Vstupenky na zápas s Bohemkou se prodávají v cenové kategorii Z2. Tedy od 310 korun. Fanouškům doporučujeme nákup lístků z pohodlí domova přes online prodej Ticketportalu, kde si můžete vstupenku vytisknout jako hometicket. Lístek si můžete koupit také na jednom z prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště a samozřejmě i na pokladnách v Edenu v rámci jejich otevírací doby.

V den zápasu budou otevřeny pokladny předprodeje (u vstupu číslo 4 u železniční trati) od 10 hodin do konce prvního poločasu. Vstupenky je možné zakoupit také u pokladen u vstupu číslo 2 (vedle hotelu Iris) a to od 16 hodin až do konce prvního poločasu. U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas, který bude z velké části věnovaný Dušanu Šventovi. Poločas bude k dispozici zdarma i ve Fanshopu nebo na pokladnách. Od 16:30 hodin můžete přijít do malé Fanzony před hotelem Iris, ve které najdete stánek našeho partnera AAA Auto. Můžete se zapojit do soutěže o účast v poločasovém programu. Vybraní soutěžící si o poločasové přestávce mohou vyzkoušet kop na bránu, kopat se bude o půjčení auta na víkend nebo na měsíc. Do soutěže o atraktivní ceny se můžete zapojit také s naším dalším partnerem, kdy můžete vyhrát herní notebook a příslušenství Lenovo. Před zápasem až do konce poločasové přestávky se můžete zúčastnit SMS soutěže o vstupenky na domácí zápas čtvrtfinále MOL Cupu s Libercem. Informace o SMS soutěži budou zveřejněny na velkoplošných obrazovkách na stadionu. Před výkopem se odehraje na hrací ploše krátký ceremoniál, kdy se Dušan Švento rozloučí se svým působením ve Slavii.

V sektorech 225 a 226 Rodiče a děti bude opět připraven zábavný program plný her a překvapení včetně malování na obličej. Ozdobit se můžete nalepovacím slávistickým tetováním a pro děti jsou připravena pitíčka zdarma. Zároveň je možné si vypůjčit na zápas deku, aby malým slávistům nebyla zima. Brány Edenu se fanouškům otevírají v 16:30 hodin. Pořídit si unikátní fotografii můžete u klíčovací fotostěny, která bude umístěna na platformě naproti vstupu číslo 1. Fanoušci Slavie si zde mohou vybrat z několika pozadí – oslavy mistrovského titulu, nástup hráčů na ploše, radost v kabině a další. Fotografii si můžete pořídit zdarma.

Čtsa, www.slavia.cz

 

Napsat komentář