Víme, co nás čeká. A doufám ve skvělou atmosféru, přeje si Pavel Vrba!

Velký zápas se blíží, Viktoria se zítra od 19:00 utká s Partizanem v odvetě vyřazovací fáze Evropské ligy. Proti srbskému soupeři očekává hlavní trenér Viktorie Pavel Vrba zápas o všechno.

„Jde o postup/nepostup. Herní projev Partizanu tak může být jiný, než byl v základní skupině Evropské ligy,“ upozorňuje kouč Plzně, který se těší na dobrou atmosféru. „V Bělehradě jsem byl příjemně překvapen, že fanoušci vytvořili naprosto skvělou atmosférů bez jakýchkoliv problémů. Po zápase dokonce ocenili náš výkon. Pokud se tak budou chovat i u nás, tak je to jenom dobře,“ míní.

V zápase bude postrádat pouze zraněného Václava Pilaře. „David Limberský je již připraven zasáhnout do zápasu,“ prozrazuje Vrba.

Trenér Viktorie Plzeň upozornil na útočné duo Partizanu Bělehrad Tawamba – Soumah. „Každý z nich je jiný. Tawamba je důrazný a klíčový hráč ofenzivy Partizanu, dává mnoho branek. Soumah je spíše takový mrštný a rychlý. Hráči na to jsou pochopitelně upozorňováni, víme, co nás čeká,“ okomentoval ofenzivní hrozbu srbského soupeře.

Radim Řezník: Věřím, že nám fanoušci pomůžou postoupit

Plzeňská Viktoria jde do odvety úvodního jarního vyřazovacího kola Evropské ligy proti Partizanu Bělehrad. Po venkovním výsledku 1:1 budou chtít viktoriáni v domácím prostředí rozhodnout o svém postupu do další fáze evropské pohárové soutěže.

„Nevím, jestli jsme favorit. To si netroufnu odhadnout, protože v zápase se může stát cokoliv. Branka na venkovním hřišti nám sice pomohla, ale boj o postup je stále hodně otevřený. Věřím, že nám fanoušci pomohou a že zvládneme postoupit,“ prohlásil před utkáním obránce Viktorie Radim Řezník.

Viktoria může vycházet ze zkušenosti z letních předkol Ligy mistrů. Tehdy si Plzeňané ze hřiště FCSB přivezli remízu 2:2. „V Bukurešti jsme vstřelili dvě branky a doma jsme navíc drželi postupový výsledek. Závěr zápasu jsme nezvládli a dostali tři góly. Na to si musíme nyní dát pozor. Je ale těžké hrát na 0:0, musíme hrát kvalitně dozadu i dopředu a věřím, že minimálně gól se nám vstřelit podaří. V domácích podmínkách chceme být produktivnější,“ zůstává odhodlaný Řezník.

„Největší síla soupeře je v ofenzivě. Mají šikovné hráče dopředu, ať je to Tošič, Jovovič nebo Soumah s Tawambou. Musíme si na ně dávat pozor. Partizan má dobře poskládaný mančaft, který má velkou sílu,“ uzavírá plzeňský obránce.

Čtsa, zdroj: www.fcviktoria.cz

 

Napsat komentář