Přijďte si zastřílet na Dominátora!

Výstava Zlaté časy českého hokeje otevřena v pražském muzeu Grévin – Návštěvníci si mohou vyzkoušet buly s Jágrem – Unikátní fotografie národního týmu od roku 1911 až po současnost.

V pražském muzeu Grévin byla ve středu večer otevřena interaktivní výstava Zlaté časy českého hokeje.  Avšak je především připomínkou 20. výročí trumfu národního mužstva na zimních olympijských hrách v Naganu.

Hlavní slovo při zahájení měl jeden z největších hrdinů naganského turnaje  Dominik Hašek, který také provedl hosty sálem, jemuž  vévodí jeho vosková figura v brance  a Jaromíra Jágra připraveného na buly.

Návštěvníci výstavy, která potrvá, až do 31. května 2018 si mohou zastřílet na branku fenomenálního gólmana nebo vyzkoušet buly s Jágrem. Na stěnách sálu  jsou vystaveny  fotografie Jiřího Koliše, který dřív než se stal proslulým otografem byl hokejovým brankářem.  Ke zhlédnutí jsou snímky všech národních týmů od roku 1911 až po současnost. To je opravdu unikátní!

Nemalou zásluhu na otevření výstavy s připomenutím zlatého období českého hokej má Dominik Hašek. Rozhovor s ním si můžete poslechnout na nahrávce:

Čtsa, ph., kc, audio, foto,

Napsat komentář