Lvice bojovnice!

Příběh reprezentace žen na cestě na další halové Mistrovství Evropy v Praze.

Přes rok přípravy na Mistrovství Evropy A divize, denně kilometry naběhané na atletickém oválu, hodiny v posilovně a stovky vystřelených balónků na hřišti. Po turnaji téměř ihned přezout boty do haly, a po večerech trénovat na nadcházející halové Mistrovství Evropy v Praze. Atletická příprava pokračuje stejně – denně posilovna a běhání.

Tým těchto lvic vedený dvěma nejlepšími hráči České republiky. Trenéři Filip Neusser a Tomáš Procházka pokračují s týmem žen a bojují s nepříznivými podmínkami – haly obsazené do pozdních večerních hodin, proto musí ženy trénovat dlouho do noci. Nedostupnost haly je kompenzována fyzickou přípravou, kterou vede stejně jako v létě Daniel Hejret.

Hráčky si ale nestěžují, všechno stojí za to, postavit se před domácími tribunami s českým lvíčkem na prsou. Kromě podpory trenérů, fyzio, mentálního kouče, si můžou opřít o jednu z nejlepších světových brankářek Barborou Čechákovou. 19.1. 2018 nastoupí proti soupeřkám, které přijedou do Prahy se stejným cílem, předvést svůj um, ukořistit v každém zápase vítězství a postavit se hrdě na stupně vítězů.

Česká reprezentace je ve světovém žebříčku na 3. místě! Tým bez profesionálních podmínek TŘETÍ NEJLEPŠÍ TÝM NA SVĚTĚ. Přijďte do haly na Podvinném mlýně, přijďte tým podpořit, vytvořit nezapomenutelnou kulisu, která ženy požene do kruhu soupeře a k vítězství. Odměnou pro Vás bude skvělý hokej, strhující atmosféra a pro vaše děti možnost inspirovat se, ukořistit podpis nebo fotku s jednou z nejlepších hráček halového hokeje na světě.

Veronika Decsyová

Halové mistrovsví Evropy žen 2018

19.1. 2018 začne Mistroství Evropy v hale a my, jako Česká republika, máme tu čest hostit ty nejlepší týmy z celého starého kontinentu. Kromě hrdého pocitu, že můžeme v Praze pořádat tento velký turnaj, máme velkou radost, že Česká republika bude opět zastoupena naším nejlepším výběrem žen.

Samozřejmě netušíme, jak se naším reprezentantkám povede, ale již teď jsme si jistí, že se bude jednat o jeden z nejhezčích zážitků pozemního hokeje v příštím roce, který si můžete vychutnat na vlastní oči. Naděje a očekávání jsou veliké, nejen díky tomu, že v ženském celosvětovém žebříčku stojí Česká republika na třetí příčce.

Naše reprezentantky prošly za poslední rok velice náročnou přípravou (více čtěte zde) a my bychom Vás rádi pozvali k jejich podpoře. Pojďte společně vytvořit atmosféru, která naše ženy požene k nejlepším možným výsledkům. (Rozpis zápasů naleznete v přiloženém souboru.)

Halové mistroství Evropy žen

  1. – 21.1. 2018

Aréna Sparta – Podvinný mlýn; Kovanecká 2405/27 Praha 9

ČLÁNKY: http://www.pozemnihokej.cz/eurohockey-indoor-championship-m-2018

Příběh našich žen:

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=kU-wELeoruc

ČLÁNEK: http://www.pozemnihokej.cz/lvice-bojovnice

Více informací o ME naleznete zde:

ČLÁNKY: http://www.pozemnihokej.cz/halove-mistrovstvi-evropy-zen-2018

Vstupenky k dostání zde: https://www.ticketpro.cz/sport/ostatni/2243230-eurohockey-indoor-championships-w.html

Lenka Jeřábková,

Mgr. Lenka Jeřábková

Předsedkyně marketingové komise

 

 

 

Napsat komentář