JEDINÝ DOMÁCÍ ZÁPAS ODEHRAJE ČESKÁ REPREZENTACE PŘED PCHJONGČCHANGEM V 02 ARENĚ!

České hokejové reprezentanty čeká v rámci evropských soutěží jediné domácí utkání před únorovou olympiádou v korejském Pchjongčchangu. V prosinci třináctého v rámci Channel One Cupu přivítají reprezentační výběr Finska. Utkání se bude hrát od 18:30 v pražské O2 areně.

Pro výběr reprezentačního trenéra Josefa Jandače půjde o druhý turnaj série Euro Hockey Tour. Po listopadových zápasech Karjala se v České republice odehraje tzv. breakout game, utkání, jež je součástí ruského turnaje Channel One Cup, které se nehraje v pořadatelské zemi. „Těší nás, že budou mít naši fanoušci možnost vidět národní tým doma před olympijskými hrami a vytvoří v O2 areně tradiční bouřlivou atmosféru v utkání se severským soupeřem. Přejeme všem parádní předvánoční hokejovou podívanou,“ řekla na tiskové konferenci předsedkyně představenstva společnosti BPA Jana Obermajerová.

Fanoušci uvidí nejen skvělý hokej úvodního duelu turnaje Channel One Cup, současně je pro ně připraveno několik dalších zajímavých akcí. Před utkáním vstoupí do Síně slávy českého hokeje čtyři noví členové, od 16:30 hodin se pak v sídle síně slávy v obchodním centrum Harfa uskuteční velká autogramiáda hokejových legend.

Jelikož se blíží zimní olympiáda v Jižní Koreji, pořadatelé chtějí připomenout medailové úspěchy na předchozích hrách. Takže každý úspěšný hokejový turnaj bude zastupovat minimálně jedna osobnost, účast na podpisové akci přislíbili Rudolf Potsch (Innsbruck 1964, 3. místo), Jan Havel (Grenoble 1968, 2. místo), František Pospíšil, Vladimír Martinec (Sapporo 1972, 3. místo), Jiří Holeček, Jiří Novák (Innsbruck 1976, 2. místo), František Černík (Sarajevo 1984, 2. místo), Otakar Janecký (Albertville 1992, 3. místo), Robert Reichel (Nagano 1998, 1. místo) a Patrik Eliáš (Turín 2006, 3. místo).

Před vánocemi se dočkají děti hezké pozornosti. Hymny obou týmu zazpívá Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu, který byl založen v roce 1945 a podporuje přes sedmdesát let rozvoj zpěváčků. V rámci utkání proběhne také Hokejová tombola 50:50. Polovina herní jistiny získaná z prodeje tiketů  půjde na hokejové vybavení dětem z Dětského domova Tachov pod nadací Dejme dětem šanci. Druhá polovina je určena výherci. Tikety budou prodávány kameloty Tipsportu před a v průběhu zápasu. Cena tiketu je 50,- Kč. Slosování tomboly proběhne v průběhu 3. třetiny. Šťastný výherce si může odnést až 50 000 Kč.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením žádají pořadatelé všechny hokejové fanoušky o včasný příchod. Sportovní hala se otevírá 90 minut před začátkem utkání od v 17:00 hodin. „Dovolujeme si oslovit fanoušky a požádat je o včasný příchod a zejména využívání všech disponibilních vstupů, aby nepřišli o program před samotným utkáním. Těm, kteří mají vstupenky do sektorů 108 až 116, či 408 až 420, doporučujeme vchody označené jako „JIH“, ty se nacházejí od parkovací plochy vedle O2 areny. Z bezpečnostních standardů a osobních prohlídek nemůžeme slevit, v zájmu je bezpečnost všech účastníků této akce,“ řekl Petr Nitsche z BPA sport marketing.

Čtsa, kc, foto, www.bpa.cz

 

 

Napsat komentář