Na zápase s Baníkem rozlučka s kapitánem!

V pátek 1. prosince zakončí Slavia v Edenu ligový podzim zápasem s Baníkem Ostrava. Výkop je v 19:30 hodin. Bude to také poslední ligový duel pro kapitána sešívaných Jiřího Bílka. Přijďte podpořit naše fotbalisty v posledním ligovém duelu tohoto roku a zároveň se rozloučit s kapitánem!

Vstupenky 

Vstupenky se prodávají v cenové kategorii Z1. Tedy od 190 do 340 korun. Fanouškům doporučujeme nákup lístků z pohodlí domova přes online prodej Ticketportalu, kde si můžete vstupenku vytisknout jako hometicket. Případně lístek můžete koupit na jednom z prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V den zápasu budou otevřeny pokladny předprodeje (u vstupu číslo 4 u železniční trati) od 10 do 20:15 hodin. Vstupenky je možné zakoupit také u pokladen u vstupu číslo 2 (vedle hotelu Iris) a to od 18 hodin až do konce prvního poločasu.

Zápasový magazín 

U vstupů na stadion si můžete tradičně vyzvednout zdarma zápasový magazín Poločas, který bude věnovaný kapitánovi Jiřímu Bílkovi. Najdete v něm obsáhly rozhovor o jeho působení ve Slavii, statistiky nebo plakát s podpisem. Nebudou chybět jeho fotografie nebo přání a vyznání hráčů pro našeho kapitána. V magazínu také najdete volné vstupenky na zápasy hokejové Slavie. Poločas bude k dispozici i ve Fanshopu nebo na pokladnách.

Předzápasový program 

Od 18 hodin můžete přijít do malé Fanzony před hotelem Iris, ve které najdete stánek našeho partnera AAA Auto. Můžete se zapojit do soutěže o účast v poločasovém programu. Vybraní soutěžící si o poločasové přestávce mohou vyzkoušet kop na bránu, kopat se bude o půjčení auta na víkend nebo na měsíc. Před zápasem až do konce poločasové přestávky se můžete zúčastnit SMS soutěže o vstupenky na poslední domácí zápas ve skupině Evropské ligy UEFA s Astanou. Informace o SMS soutěži budou zveřejněny na velkoplošných obrazovkách na stadionu. V sektorech 225 a 226 Rodiče a děti bude opět připraven zábavný program plný her a překvapení. Zároveň je možné si vypůjčit na zápas deku, aby malým slávistům nebyla zima. Brány Edenu se fanouškům otevírají v 18 hodin. Na zápase se bude prodávat nealkoholické pivo.

Zápas vysílá Radio Slavia

Pokud se nedostanete do Edenu, nalaďte si Radio Slavia! Na radiu můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Na Radio Slavia se dostanete kliknutím na odkaz v horní liště textového online přenosu nebo přes tento odkaz. Zápas také vysílá přímým přenosem ČT Sport.

Páteční utkání proti Baníku je druhým utkáním, na které má Slavia na základě rozhodnutí Disciplinární komise LFA podmínečně uzavřenou část Tribuny Sever a východní tribuny. Apelujeme na fanoušky, aby svým chováním na utkání nedali záminku k uzavření tribun na první dva jarní zápasy. Užijme si poslední ligový podzimní zápas a rozlučku s kapitánem Jiřím Bílkem jen povzbuzováním hlasivkami a fanděním! Udržme emoce na uzdě, fanděme v duchu fair-play a vyhněme se případnému dalšímu disciplinárnímu rozhodnutí, které by mělo přesah do jarní části ligy. Jménem klubu vám za to předem děkujeme!

Čtsa, www.slavia.cz

 

Napsat komentář