Vážení futsalisté!

Dovolte nám, abychom vás pozvali na přípravné utkání české futsalové reprezentace proti Německu, které se odehraje v neděli v Plzni a v úterý v Drážďanech. Věřím, že nás podpoříte v posledních zápasech tohoto roku v obou halách a společně si tak užijeme závěr reprezentačního roku. 

Musíme na tomto místě také vyzdvihnout výkon našich mladíků. Tým do 19 let, věkově však do 17 let, bojoval v kvalifikaci o postup na Letní olympijské hry mládeže 2018. Postup by velmi blízko. Čeští hráči dokonce obrali o body i favorizovanou Itálii. Na turnaji neprohráli, ale ke konci jim chybělo štěstí, které vyřadilo tři hráče ze hry a už v tak zúženém počtu hráčů bylo složité postoupit. Nicméně máme do budoucna na čem stavět. Dobrá práce pánové!

Své poslední reprezentační akce tohoto roku se dočkají reprezentace do 19 let a ženský tým. Oba mančafty pojedou společně na Turnaj 4 zemí do Maďarska. Držíme vám palce.

Naplno také běží obě ligové soutěže. Viděli jsme zajímavé zápasy v Plzni, na Spartě i v Chrudimi. Tyto týmy ukazují, že jsou hlavními kandidáty na titul, ale nepředbíhejme. Prvoligová sezona je teprve v polovině.

Přejeme vám klidný předvánoční shon a pokud možno, odreagujte se parádním futsalem!

Oběžník FUTis 2017/9 ke stažení na adrese http://nv.fotbal.cz/futsal/FUTis/Obezniky/index.php 
 Otakar Mestek
Předseda Svazu futsalu ČR
Michal Pavlík
PR manažer Svazu futsalu ČR
Petr Havlík
FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Napsat komentář