NOVÁ KNIHA KONTROVERZNÍHO REBELA TOMÁŠE ŘEPKY JE NA SVĚTĚ

Praha, 21. listopadu 2017 – V roce 2011 se jeho knižní zpověď s názvem Rebel stala bestsellerem. Pokračování s názvem Neuhýbám! bylo ještě odvážnější. Důvodů proč se Tomáš Řepka rozhodl pokračovat potřetí je několik. V jeho životě probíhá neustále spousta divokých událostí, je oblíbeným cílem bulváru, ale nikdy nedostává prostor se upřímně a ke všemu vyjádřit. Do knihkupectví tak přichází jeho třetí kniha Tomáš Řepka: Děkuju, která vznikla ve spolupráci s renomovanou novinářkou a spisovatelkou Janou Ciglerovou.

A Tomáš Řepka se v ní nevyhýbá žádným tématům. Mlčet nebude ani o svém soukromí, naopak prozradí leccos o rozvodu nebo vztazích s dětmi. „V jednu chvíli jsem byl král a měl všechno, pak přišla jedna rána za druhou a já o vše důležité přišel. Patřilo mi to,“ říká o svém neuvěřitelném životním příběhu drsný fotbalista.

Ve své třetí knize vypráví o tom, co všechno získal a ztratil, jak se zvedal a kdo mu pomohl zjistit, co je opravdu podstatné. Novinářka Jana Ciglerová potkala Tomáše v období, kdy napravoval svoje hříchy a stavěl svůj život znovu a jinak. Ve svém vyprávění se vrací k dramatickým momentům, které tak nečekaně ovlivnily jeho další osud.

Kniha Tomáš Řepka: Děkuju vychází 30. listopadu, ve středu 29. listopadu proběhne její slavnostní křest. Na pozvánku se můžete těšit během několika příštích dnů.

„Křest i kniha jako taková, je pro mě symbolickým ukončením důležité životní kapitoly. A novým startem. Momentálně žiju život, jaký jsem si vždycky přál, a zažívám, co to je mít rodinu a okolo sebe lidi, kteří Vás milují a nedovolí Vám padnout. Chci jim být oporou úplně stejnou, jako oni mě. Budu moc rád, když se kniha bude líbit a když se v ní lidi najdou. Všichni chybujeme, důležité, ale je vstát jak Fénix z popela. Měl jsem to štěstí, že se mi to několikrát povedlo. A věřím, že síla, energie a pravda, která v knize je může lidem pomoc, otevřít oči, nebo je varovat. Po všech bouřlivých karambolech jsem se svým životem spokojený s takovým, jaký je,“ dodává kontroverzní fotbalista.

Veronika Sonnková ׀ PR Manažer

 

 

Napsat komentář