Trenér Jarolím doplnil nominaci před zápasy s Německem a Severním Irskem

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci týmu před zářijovým dvojzápasem o pět hráčů. K mužstvu se před domácím utkáním kvalifikace MS s Německem (1. září, 20:45) a kvalifikačním duelem na půdě Severního Irska (4. září, 19:45) připojí stopeři Jakub Brabec a Michael Lüftner a také ofenzivní trio Antonín Barák, Josef Hušbauer a Tomáš Hořava.

Záložník Antonín Barák o víkendu poprvé zasáhl do zápasu italské ligy v dresu fotbalistů Udine, které však ve druhém kole prohrálo na hřišti Spalu Ferrara 2:3. V reprezentačním týmu se Barák sejde s nedávným kolegou ze Slavie Josefem Hušbauerem. Další bývalý hráč Slávie Michael Lüftner dorazí k reprezentaci poté, co musel v posledních dnech skousnout neúspěšný pokus o postup do základní fáze Ligy mistrů. Jeho Kodaň nestačila na Karabach. V reprezentační obraně doplní Lüftnera hráč belgického Genku Jakub Brabec. Povolán byl dodatečně také plzeňský záložník Tomáš Hořava, jehož tým zatím po pěti kolem vévodí tabulce domácí HET ligy.

Reprezentační tým se sejde v pondělí 28. 8. v Praze, utkání proti Německu je na programu v pátek 1. září od 20:45 v pražské Eden Aréně. O tři dny později, tj. 4. 9., se tým trenéra Jarolíma představí v Belfastu proti domácímu týmu Severního Irska.

Pavel Pillár, tiskový Čfr., foto: cpa,

 

 

Napsat komentář