Hráči Viktorie již absolvovali první trénink v AEK Areně

Hráči Viktorie Plzeň podstoupili v Larnace před odvetným utkáním 4. předkola Evropské ligy první tréninkovou jednotku a tiskovou konferenci. Na tu dorazili trenér Pavel Vrba s obráncem Radimem Řezníkem.

Na Kypru panují velká vedra, která pro fotbalisty určitě nejsou zrovna příjemná. „Věděli jsme, že nás zde čeká takové horké počasí. Musíme se s tím vyrovnat,“ nedělá si z toho těžkou hlavu Radim Řezník. Jeho myšlenky se upínají k náročnosti čtvrtečního utkání. „Víme, že domácí zápas jsme nezačali dobře. U videa jsme si k tomu něco řekli, aby se to již neopakovalo,“ prozrazuje.

Trenér Pavel Vrba očekává od soupeře změněný herní styl. „U nás hrál soupeř se zhuštěným prostředkem hřiště, zítra bude muset více útočit,“ říká. Toho si jsou vědomi i hráči. „Larnaka má šikovné hráče směrem dopředu, s balonem to umí. Ukázali to již u nás,“ všiml si obránce Plzně.

Kouč Viktorie bude spoléhat na zkušenosti svých svěřenců se zápasy evropských pohárů. „Většina hráčů už je hrála, takto důležité zápasy si tak již vyzkoušeli. To by mohla být výhoda, nicméně na druhou stranu i Larnaka má zkušené, hlavně španělské, hráče. Bude to těžký zápas,“ upozorňuje.

Sestavu, kterou pošle do zápasu, pochopitelně neprozradil. Sám ji totiž ještě přesně nemá složenou. „Definitivně se o ní s asistenty budeme bavit až po dnešním tréninku,“ deklaruje Pavel Vrba.

Čtsa, zdroj: www.fcviktoria.cz

 

Napsat komentář