Koubek máme velkou motivaci!

Sparťanské fotbalisty čeká druhý venkovní zápas v řadě. Po těžkém zápase v Mladé Boleslavi se představíme na půdě libereckého Slovanu, kde se Spartě dlouhodobě nedaří.

Do branky se v posledním zápase vrátil Tomáš Koubek, který vychytal v Boleslavi čisté konto. Pokud bude v základní sestavě i v neděli, nastoupí proti týmu, ve kterém strávil sezónu 2015/2016 na hostování.

„V Liberci už jsem za Spartu hrál, už to nebude tak zvláštní, jako když jsem tam nastoupil poprvé. Nicméně máme velkou motivaci, protože chceme opět vyhrát, přivézt další tři body a dostat se na vítěznou vlnu. Myslím si, že nám k tomu pomůže i úspěšně zvládnutý zápas v Mladé Boleslavi. Body z prvního ligového venkovního utkání chceme i v tom druhém potvrdit,“ řekl před vzájemným duelem Tomáš Koubek.

Sparťané si po zlepšeném výkonu v Mladé Boleslavi připsali první vítězství v sezóně, to jim do neoblíbeného Liberce přidá na sebevědomí.

„Zápas v Boleslavi byl nesmírně těžký, proto si myslím, že každému z nás to z pohledu sebevědomí dost pomůže. Zvládli jsme to a vybojovali jsme to. Takové zápasy přesně potřebujeme. V Liberci to také bude velice těžké, ale my chceme vyhrát a s tím tam také pojedeme,“ pokračoval brankář.

Ve Slovanu na hostování působí trojice sparťanů Pulkrab, Havelka a Kulhánek. Na základě dohody obou klubů ale do zápasu zasáhnout nesmí.

„Znám to i z druhé strany, když jsem byl v Liberci na hostování. Přestože nemají tak široký kádr, z vlastní zkušenosti vím, že hráče v sestavě dokáží vždy nahradit. Mužstvo bude nesmírně motivované, budou chtít vyhrát. Zápas se Spartou je pro ně vždy něco jiného, než když hrají třeba v Olomouci. Dlouhodobě se jim na nás daří. Tohle všechno jim určitě pomůže, ale my bychom se chtěli koukat na sebe, ne na to jaký tým má soupeř. My se musíme hlavně každým zápasem zlepšovat, abychom na konci mohli slavit,“ dodal exliberecký Koubek.

Čtsa, zdroj: www.sparta.cz

 

Napsat komentář