Ligový los Sparty 2017 – 2018

Sparťané zahájí nový ligový ročník o posledním červencovém víkendu. Prvním soupeřem v nové sezóně na domácí scéně bude Bohemians Praha 1905 a utkání se odehraje na Letné. Následná dvě kola odehrají sparťané v Mladé Boleslavi a v Liberci.

Během úvodních pěti kol sparťané odehrají na Letné pouze dva zápasy. Již zmíněný úvodní duel proti Bohemians a v rámci čtvrtého kola přivítají na Letné Slovácko. V pátém kole, posledním kole před zářijovou reprezentační přestávkou, zavítají do Brna.

Po reprezentační přestávce sparťané přivítají na domácím trávníku Karvinou a v rámci sedmého kola je čeká první derby v sezóně proti Slavii. Podzimní derby se odehraje v Edenu.

Zápas proti Viktorii Plzeň je na podzim naplánován na desáté kolo, tedy v polovině října po další reprezentační přestávce.

Liga se bude hrát na podzim až do prosince, kdy Sparta v rámci 16. kola bude hostit Mladou Boleslav. Na konci října přijede na Letnou Baník, s druhým ligovým nováčkem se bude hrát o měsíc později v Olomouci.

Jarní část ligové sezóny začne o víkendu 17. a 18. února 2018, kdy Sparta přivítá na Letné Liberec. Domácí derby se Slavií je na programu v polovině března.

Závěrečné kolo je naplánováno na 26. května 2018, kdy sparťané uzavřou sezónu zápasem na hřišti Bohemians.

Přesné termíny a časy výkopu jednotlivých utkání budou průběžně upřesňovány a budeme o nich informovat na sparta.cz i na sociálních sítích klubu. Zápasy si můžete přidat do kalendáře přímo ze sparťanského webu.

Čtsa, www.sparta.cz

 

Napsat komentář