U21: Patrik Schick na otočku v Itálii

Na čtvrtečním tréninku po zápase s Itálií chyběl útočník Patrik Schick. Fanoušci ale nemusejí mít strach, nejde o zranění, ale vysvětlení je mnohem zajímavější.

„Patrik požádal o krátké uvolnění, aby mohl absolvovat lékařskou prohlídku a další procedury související se změnou klubu. Po zvážení všech okolností jsme hráči v jeho žádosti vyhověli,“ vysvětlil manažer reprezentace Jaromír Šeterle.

Patrik Schick vše stihne během dneška a večer už bude opět s týmem na hotelu Angelo. „Den po utkání mají hráči, kteří absolvovali většinu času na hřišti, lehký trénink, zaměřený na regeneraci. Odpoledne mají všichni osobní volno. Patrik tyto procedury absolvoval hned večer po zápase u našich fyzioterapeutů a masérů,“ neměl námitky ani trenér Vítězslav Lavička.

Klíčový útočník Lvíčat se zatím střelecky neprosadil, ale byl důležitým článkem ofenzívy, Michalu Trávníkovi připravil akci při prvním gólu, vázal na sebe pozornost obran a proto Německu i proti Itálii měl brankové příležitosti, které zatím díl nepřesné střelby a dílem zásahu brankáře, neproměnil.

„Jsem moc rád, že mi vedení jednadvacítky tuto cestu umožnilo. Je pro mě velice důležité. Věřím , že to nakonec pomůže i tady na turnaji, že se vrátím s čistou hlavou a že v sobotním zápase gól dám,“ konstatoval Patrik Schick.

Čtsa, foto cpa, Jaroslav Kolář, tiskový mluvčí U21,

Napsat komentář