Sparta nejúspěšnější na hřištích soupeřů!

O víkendových 36. a 37. kolech Tipsport extraligy získali plný počet bodů pouze hokejisté Sparty a Zlína. Shodou okolností oba zápasy vyhráli 4:1. 

Pražané vyhráli zápasy  v Karlových Varech a v Litvínově a jen potvrdili, že  jsou ze všech nejúspěšnější na soupeřových hřištích. Velmi si polepšili v tabulce, jsou už sedmí.

Dobrou formu stále prokazuje Plzeň, která v pátek a v neděli zdolala špičkové týmy. Hradec dokonce 4:0 a v neděli v „divokém“  souboji  v Třinci i Oceláře 6:5 po nájezdech. Poněvadž Indiáni mají k dobru, ve srovnání s Vítkovicemi a Hradcem, několik zápasů, mohli by brzy z pátého místa poskočit i na třetí místo.

Nejpřekvapivějším výsledkem  bylo vítězství Litvínova v Liberci. 3:2. Bílí Tygři prohru odčinili v Brně, kde zdolali Kometu 2:1. Brněnští tím završili sérii tří porážek v řadě.

Po deseti prohrách také překvapily Pardubice, které po třech měsících vyhrály na domácím ledě. Výrazně 6:2 porazily Olomouc, která dva dny předtím excelovala v nedaleké Mladé Boleslavi 4:1.

Po řadě nezdarů karlovarské Energie se k ní v tabulce přibližuje Chomutov. Po vítězství  ve vzájemném střetnutí zaostávají nyní Piráti  na desátou příčku tři body.

Nejhoršími o víkendu  byly týmy Brna, Mladé Boleslavi a Karlových Var, které nezískaly ani bod.

Čtsa, ph., výsledky na: www.hokej.cz

 

 

Napsat komentář