FAČR ukončila po dohodě spolupráci s Rudolfem Řepkou!

FAČR chce informovat o tom, že se domluvila s Generálním sekretářem FAČR Rudolfem Řepkou na ukončení pracovní spolupráce, a to ke dni 31. 12. 2018. Dohoda byla uskutečněna na základně vlastní žádosti Rudolfa Řepky, které vedení asociace vyhovělo.

„S vedením asociace jsme se v pondělí dohodli na ukončení mého pracovního poměru a dnes jsme tuto skutečnost oznámili na zasedání Výkonného výboru. Funkci generálního sekretáře budu plnohodnotně, loajálně a s maximálním nasazením vykonávat do konce tohoto roku. Toto období využiji k dokončení rozpracovaných projektů a předání veškeré současné agendy vycházející z mé pozice. Osobně současnou situaci vnímám jako další životní výzvu a zároveň jako velkou příležitost pro můj další profesní rozvoj. V souvislosti s mým rozhodnutím bych chtěl poděkovat FAČR, že mi umožnila po dobu téměř 12 let získat tolik unikátních pracovních a životních zkušeností. Zároveň bych chtěl poděkovat za spolupráci a podporu všem členům naší fotbalové rodiny – především pak všem funkcionářům okresních a krajských fotbalových svazů, klubovým činovníkům a hráčům. Vždy mě diskuse s nimi nesmírně obohacovaly. Jsem a vždycky budu hrdý na to, že jsem mohl být součástí fotbalu, té nejkrásnější hry na světě,“ komentuje své rozhodnutí Rudolf Řepka.

„Ruda je velkou personou, která se především v mezinárodních fotbalových strukturách těší velké přízni a respektu. Na FAČR navíc odvedl za těch více než jedenáct let v pozici generálního sekretáře opravdu velké množství práce, za kterou mu chci upřímně poděkovat. Zároveň mu nechceme nijak bránit v jeho dalších profesních výzvách a přeji mu tak hodně úspěchů v dalším osobním i pracovním životě. Na druhou stranu, Ruda zůstává ve všech svých pozicích ve strukturách UEFA, takže se budeme pracovně i nadále zcela jistě vídat, což mě osobně těší,“ uzavírá předseda FAČR Martin Malík.

Michal Jurman. Ředitel Oddělení komunikace,

Fotbalová asociace České republiky.

Foto: www.sportovnizurnal.cz

 

 

 

 

Napsat komentář