Velká série Karlových Var neskončila!

Ani v úterý v 15. kole Tipsport extraligy neskončila  velká série karlovarských hokejistů. Jejich vítězství v Mladé Boleslavi 1:0 bylo šesté  v řadě  s celkovým skóre 27:7. V tabulce jsou už desátí se ztrátou čtyř bodů na páté Vítkovice.

A právě Vítkovice v dohrávaném středečním utkání překvapivě zdolaly v  Praze vedoucí Spartu 4:1.  Byla to už druhá porážka pražského týmu v O2 aréně v průběhu týdne. Nicmě stále je čele o  tři body před  stále dobrým Libercem, který  má  o zápas méně.

Na třetí příčku se vyhoupla brněnská Kometa třetím vítězstvím za sebou. Naposled bodovala naplno v úterý v Plzni,  které se v závěru října přestalo dařit. Po třech porážkách klesli Indiáni až na sedmé místo.

Pro 15. kolo bylo typické, že až na vítězství  Zlína nad Litvínovem, ve zbývajících pěti zápasech byly úspěšné hostující týmy.  Nejurputnější byl duel Mladá Boleslav -Karlovy Vary, v němž rozhodl v oslabení jediným gólem Plutner.Patřičně rušný bylo  i  utkání Chomutov – Hradec Králové. Tam dospěl zápas do prodloužení, v 61. minutě úspěšně střílel Cingel na vítězství Mountfieldu 4:3.

Výsledky 15. kola Tipsport extraligy:

HC Dynamo Pardubice Dynamo PCE 4 ÚT 02. 10.(1:0, 1:0, 2:1) 1 Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
PSG Berani Zlín Zlín ZLN 5 ÚT 30. 10.(1:0, 3:2, 1:0) 2 HC VERVA Litvínov Litvínov LIT
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 0 ÚT 30. 10.(0:0, 0:1, 0:0) 1 HC Energie Karlovy Vary Karlovy Vary KVA
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 2 ÚT 30. 10.(2:3, 0:0, 0:1) 4 HC Kometa Brno Kometa KOM
Piráti Chomutov Chomutov CHM 3 ÚT 30. 10.(0:2, 3:0, 0:1 – 0:1) 4 P

Mountfield HK Hr. Králové MHK

HC Olomouc Olomouc OLO 3 ÚT 30. 10.(0:3, 2:3, 1:0) 6 HC Oceláři Třinec Oceláři TRI
HC Sparta Praha Sparta SPA 1 ST 31. 10.(0:1, 1:1, 0:2) 4 HC VÍTKOVICE Vítkovice VIT