Zápas s CSKA Moskva zhodnotili Michael Krmenčík, David Limberský a Daniel Kolář!

„Jsme trochu zklamaní. Je to škoda, jak pro nás, tak naše fanoušky, že jsme dostali gól z penalty v 95. minutě. Nepodali jsme vůbec špatný výkon,“ řekl krátce po zápase dvougólový střelec Michael Krmenčík a doplnil „Fotbal je někdy krásný a někdy vám vezme vítězství ke konci.“

Podobně hovořil také Limberský: „Vzhledem k průběhu zápasu jsme zklamaní. Každý bod v Lize mistrů je dobrý, takhle bychom to určitě vnímali před zápasem, ale na 2:2 jsme dostali ke konci a to hodně bolí, “ řekl Limberský.

FC Viktoria Plzen PFC CSKA Moskva
FOTO CPA

„Mrzí nás to strašně. Je to fakt velká škoda. Když vedete 2:0 po poločase, určitě to chcete udržet. Jenže soupeř nás zatlačil, měli dobré šance, přestože jsme také měli nějaké náznaky. Každopádně je to prostě škoda, že jsme vedení neudrželi,“ řekl smutně Kolář.

„Fanoušci nás nezklamali, bylo to výborné a moc jim děkujeme,“ vzkázal Krmenčík. „Povzbuzovali nás v době, kdy jsme byli pod tlakem, čehož si hrozně moc vážíme,“ doplnil Limberský.

„Liga mistrů je velký svátek,“ řekl plzeňský odchovanec Limberský, který se podílel na obou brankách, při prvním gólu se podílel na úspěšné standardní situaci, při druhé nahrával míč do vápna na Krmenčíka, který se střelecky prosadil.

Čtsa, audio, foto: www.sportovnizurnal.cz

Napsat komentář