Sporting, nás za naše chyby potrestal, řekl trenér Pavel Vrba

„V prvním poločase byl Sporting lepším týmem. Ve 46. minutě zkrátka nesmíme ztratit míč podobným způsobem. Začátek druhého poločasu byl hodně podobný. Pak se stal zápas se Sportignem velice složitým. Soupeř nám následně mohl vsítit další dva nebo tři góly, přesto jsme mohli při lepším kontaktu hráčů s míčem vstřelit kontaktní branku,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Vrba. „Sporting byl lepší a zaslouženě vyhrál 2:0,“ dodal.

Trenéra Plzně hodně mrzelo, že obě branky obdrželi jeho svěřenci po ztrátách míčů. „Hráči, kteří se zapojí do kombinace ve středu pole, se nesmí podobných hrubých chyb dopouštět, protože soupeři nás zcela jistě potrestají,“ řekl trenér.

V domácí odvetě bude kvůli žlutým kartám chybět David Limberský. „David je pro nás důležitý hráč, to bude pro nás znamenat problém. V závěrečné fázi soutěže ale karty pro obránce přicházejí,“ doplnil Vrba.

Postupové vyhlídky pro jeho tým nejsou pozitivní. „Výchozí pozice soupeře je velice výhodná, zejména pro něj mluví kvalita kádru. Takže v této chvíli má eso v rukávu jednoznačně Sporting,“ zklamaně řekl Pavel Vrba.

Trenér Pavel Vrba, Lukáš Hejda, Tomáš Hořava, Jan Kovařík po utkání:

Čtsa, audio, zdroj: www.fcviktoria.cz