Program zimní přípravy 2018

    FC Viktoria Plzeň:

  1. ledna: zahájení přípravy

FC Viktoria Plzeň – Ústí nad Orlicí 3:0 Branky: 3. Petržela, 62. Kolář, 83. Krmenčík.

  1. ledna: Plzeň – Domažlice
  2. ledna: Plzeň – Sokolov
  3. až 25. ledna: soustředění ve Španělsku (soupeři v jednání)
  4. ledna: dvě utkání projektu „Kopeme za fotbal“
  5. ledna až 8. února: soustředění ve Španělsku (soupeři v jednání)
  6. února: Partizan Bělehrad – Plzeň (první utkání play off Evropské ligy)

    SK Slavia Praha:

  1. ledna: zahájení přípravy (kondiční a fyzické testy)
  2. – 15. ledna: kondiční soustředění ve Španělsku (v jednání jedno utkání)
  3. ledna: Slavia Praha – Žižkov (v Nymburce nebo na Xaverově)
  4. ledna – 5. února: herní soustředění v Dubaji
  5. ledna: Slavia Praha – Petrohrad
  6. ledna: Slavia Praha – Bröndby Kodaň
  7. ledna: Slavia Praha – Kuang-čou Evergrande
  8. února: Slavia Praha – Šachtar Doněck
  9. února: Slavia Praha – dosud neurčený soupeř

   SK Sigma Olomouc:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: Olomouc – Prostějov (11:00), Olomouc – Hlučín (13:00, oba Andrův stadion, umělá tráva)
  3. ledna: Olomouc – Hradec Králové (14:00, Andrův stadion, umělá tráva)
  4. ledna: Dunajská Streda – Olomouc (14:00)
  5. ledna: Olomouc – Opava (11:00, Andrův stadion)
  6. ledna – 3. února: soustředění v Turecku
  7. února: Maribor – Olomouc (Turecko)
  8. února: Olomouc – Liberec (Andrův stadion)

   FC Slovan Liberec:

  1. ledna: zahájení přípravy (10:30 úvodní trénink)
  2. ledna: kondiční testy v Praze
  3. – 12. ledna: soustředění na Kypru
  4. ledna: Liberec – Hradec Králové (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  5. ledna: Liberec – Jablonec (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  6. ledna: Liberec – Jihlava (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  7. ledna – 5. února: soustředění na Kypru
  8. ledna: Liberec – dosud neurčený soupeř
  9. ledna: Liberec – dosud neurčený soupeř
  10. února: Liberec – dosud neurčený soupeř
  11. února: Liberec – dosud neurčený soupeř
  12. února: Olomouc – Liberec (14:00)

   AC Sparta Praha:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: testy na FTVS

AC Sparta Praha – FC MAS Táborsko 7:2 (2:2) Branky: 53., 57. a 62. Drchal, 75. a 77. Lafata, 32. Ben Chaim,  35. Juliš – 2. a 26.  Vozihnoj.

  1. – 19. ledna: soustředění – Benahavísu (Španělsko)
  2. ledna: dosud neurčený soupeř
  3. ledna: Sparta – Vltavín (14:00, Strahov)
  4. ledna – 9. února: soustředění – Malaga (Španělsko)
  5. ledna: dosud neurčený soupeř
  6. února: dosud neurčený soupeř
  7. února: dosud neurčený soupeř

   FK Teplice:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: testy na FTVS
  3. – 12. ledna: soustředění v Písku
  4. ledna: soupeř dosud neurčen
  5. ledna: Ústí nad Labem – Teplice (11:00)
  6. ledna: Vlašim – Teplice (11:00)
  7. ledna: Vyšehrad – Teplice (14:30)
  8. ledna – 4. února – soustředění na Kypru
  9. ledna: Górnik Zabrze – Teplice
  10. ledna: Soligorsk – Teplice
  11. února: Partizan Bělehrad – Teplice
  12. února: Teplice – Táborsko (14:30)

   Bohemians Praha 1905:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: testy na FTVS
  3. ledna: Bohemians 1905 – Táborsko (11:00, Vyšehrad, Tipsport liga)
  4. ledna: Bohemians 1905 – Varnsdorf (11:00, Vyšehrad, Tipsport liga)
  5. ledna: Bohemians 1905 – Olympia Praha (11:00, Vyšehrad, Tipsport liga)
  6. ledna: zápas o umístění v Tipsport lize
  7. ledna: zápas o umístění v Tipsport lize
  8. ledna – 4. února: soustředění v Turecku (Lara)
  9. února: Bohemians 1905 – Ružomberok (Ďolíček)

   FK Jablonec:

  1. ledna: zahájení přípravy

FK Jablonec – Velké Hamry 4:1 Branky: 46. a 78. Tecl, 23. Schön, 59. Masopust – 40. Šedý.

  1. ledna: Jablonec – Neugersdorf (15:00, UMT Mšeno)
  2. ledna: Jablonec – Jihlava (13:00, Tipsport liga, Xaverov)
  3. ledna: testy na FTVS v Praze
  4. ledna: Jablonec – Liberec (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  5. ledna: Jablonec – Hradec Králové (13:00, Tipsport liga, Xaverov)
  6. ledna: Jablonec – Žižkov (11:00, UMT Mšeno)
  7. ledna – 7. února: soustředění v Portugalsku (v plánu tři zápasy turnaje Atlantic Cup)

   FC Fastav Zlín: 

  1. ledna: zahájení přípravy,
  2. ledna: Rapid Vídeň – Zlín (14:30, Vídeň),
  3. ledna: Zlín – Opava (11:00 a 13:00, umělá tráva Vršava),
  4. ledna: Zlín – Zlaté Moravce (13:00, umělá tráva Vršava),
  5. ledna: Zlín – Třinec (11:00, umělá tráva Vršava),
  6. ledna – 2. února: soustředění v Turecku (v jednání dva až tři zápasy),
  7. února: Zlín – Slovan Bratislava (14:00, Zlín)

   FK Dukla Praha:

  1. ledna: zahájení přípravy

Lipsko – FK Dukla Praha 2:0 Branky: 13. Palacios, 70. Bruma.

  1. ledna: Dukla – Neugersdorf (v Mladé Boleslavi)
  2. ledna: přípravné utkání s dosud neurčeným soupeřem
  3. ledna: Chotěbuz – Dukla (v Německu)
  4. ledna: Vlašim – Dukla
  5. ledna: přípravné utkání s dosud neurčeným soupeřem
  6. ledna – 9. února: soustředění v Turecku (tři utkání s dosud neurčenými soupeři

   FK Mladá Boleslav:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: Mladá Boleslav – Zápy
  3. ledna: Mladá Boleslav – Vltavín
  4. ledna: Dynamo Drážďany – Mladá Boleslav
  5. ledna: Mladá Boleslav – Varnsdorf
  6. ledna – 4. února: soustředění na Kypru
  7. ledna: Concordia Chiajna – Mladá Boleslav (na Kypru)
  8. ledna: Čukarički – Mladá Boleslav (na Kypru)
  9. února: Šachťor Soligorsk – Mladá Boleslav (na Kypru)
  10. února: Mladá Boleslav – České Budějovice

   FC Zbrojovka Brno:

  1. ledna: zahájení přípravy

FC Zbrojovka Brno – Pardubice 3:1 Branky: 44. Juhar, 62. Kratochvíl z pen., 89. Růsek – 37. Fousek.

  1. ledna: Brno – Znojmo (11:00, Tipsport liga)
  2. ledna: 11:00 Vyškov – Brno (11:00)
  3. ledna: Brno – Skalica (13:00 Tipsport liga)
  4. ledna: Brno – Nitra (14:00)

25 – 26. ledna, Final Four Tipsport ligy

  1. ledna: Hradec Králové – Brno (16:00, Uherský Brod)
  2. ledna – 10. února: odlet na soustředění do Turecka (v jednání 3 zápasy, soupeř dosud neurčen)

MFK Karviná:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: Karviná – Górnik Zabrze
  3. ledna: Karviná – Třinec
  4. ledna: Karviná – Gliwice
  5. ledna: Karviná – Frýdek-Místek
  6. ledna: Karviná – Raków Čenstochová
  7. února: Trnava – Karviná

    1. FC Slovácko:

3.-4. ledna: zdravotní a kondiční testy v Olomouci

5.-14. ledna: soustředění v Turecku (3 zápasy v jednání)

  1. ledna: Slovácko – Vítkovice (11:00, Uherský Brod)
  2. ledna: Rapid Vídeň – Slovácko (14:00, stadion Allianz, Vídeň)

1.-11. února: soustředění v Turecku (v plánu tři až čtyři zápasy, soupeři v jednání)

   FC Baníku Ostrava:

  1. ledna: zahájení přípravy

FC Baník Ostrava – Hlučín 2:1 (1:1) Branky: 36. O. Šašinka, 68. De Azevedo z pen. – 18. Fojtík.

  1. ledna: Ostrava – Valašské Meziříčí (15:00, umělá tráva Orlová)
  2. ledna: Ostrava – Trenčín (13:00, umělá tráva Orlová)
  3. – 20. ledna: soustředění v Kroměříži
  4. ledna: Žilina – Ostrava (12:00, umělá tráva Žilina)
  5. ledna: Ostrava – Michalovce (11:00, umělá tráva Orlová)
  6. ledna – 7. února: soustředění v Beleku (Turecko)
  7. ledna: Ostrava – Sönderjyske (Belek)
  8. února: soupeř v jednání
  9. února: soupeř v jednání
  10. února: Ostrava – Petřkovice (15:00, Městský stadion)

   FC Vysočina Jihlava:

  1. ledna: zahájení přípravy
  2. ledna: testy na FTVS v Praze
  3. ledna: Jihlava – Hradec Králové (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  4. ledna: Jihlava – Jablonec (13:00, Tipsport liga, Xaverov)
  5. ledna: Jihlava – České Budějovice
  6. ledna: Jihlava – Liberec (11:00, Tipsport liga, Xaverov)
  7. ledna: Jihlava – dosud neurčený soupeř
  8. ledna – 7. února: soustředění v Turecku
  9. února: Jihlava – Dynamo Moskva
  10. února: Jihlava – dosud neurčený soupeř
  11. února: Vlašim – Jihlava.

Čtsa, kc, foto: www.fcviktoria.cz