Slávisté nabírají kondici ve Španělsku!

Slávisté odletěli v pátek ve večerních hodinách na kondiční soustředění na jih Španělska. Pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským nabírají kondici poblíž města Cádiz v Puerto Sotogrande. V Andalusii stráví tým deset dní a v plánu je jako zpestření také jedno přátelské utkání s místním týmem la Balona. To bude sloužit jako tréninkové modelové utkání a sešívaní se střetnou s druhým výběrem španělského týmu.

Slavia ve Španělsku trénuje s dvaadvaceti hráči plus čtyřmi gólmany. Na soustředění už s týmem neodcestoval levý obránce Per-Egil Flo, který se nevešel do nominace a o jeho budoucnosti se jedná. K mužstvu už se naopak připojila i trojice Danny, Simon Deli a Michael Ngadeu.

S áčkem odletěla i pětice mladých hráčů. Nejmladším z nich je teprve šestnáctiletý mládežnický reprezentační gólman Jakub Markovič. Kromě něj s áčkem trénují i záložníci Pavel Bucha a Jan Vejvar nebo Václav Pardubský a Vojtěch Mareš, obránci, kteří na podzim hostovali ve Viktorce Žižkov.

Kádr na soustředění va Španělsku:  Brankáři:  Jan Laštůvka, Přemysl Kovář, Martin Otáhal, Jakub Markovič. Obránci: Jan Bořil, Simon Deli, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Vojtěch Mareš, Václav Pardubský, Eduard Sobol, Jan Sýkora. Záložníci: Pavel Bucha, Danny, Jakub Hromada, Josef Hušbauer, Ruslan Mingazov, Michael Ngadeu, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Vejvar, Jaromír Zmrhal. Útočníci: Muris Mešanovič, Tomáš Necid, Milan Škoda, Mick van Buren.

Čtsa, Zdroj: www.slavia.cz

 

Napsat komentář