Havel se na utkání s Bohemkou velmi těší, Řezník oslaví dvoustý zápas!

V devátém kole HET ligy zavítá na hřiště Viktorie Plzeň pražská Bohemka. Specifický zápas to bude hlavně pro Milana Havla, který Vršovic přišel do Plzně. Radima Řezníka pak čeká dvousté ligové utkání.

Viktoriáni jsou před utkáním v pohodě, neboť porazili v Evropské lize Hapoel Beer-Sheva 3:1. „Bylo to velice náročné utkání s kvalitním soupeřem, jsem hrozně rád, že jsme ho výsledkově zvládli,“ řekl obránce Milan Havel, který nastoupil v základní sestavě poprvé. „Byl to pro nás dobrý zápas. Hodně nám pomohli, po inkasovaném vyrovnávacím gólu soupeře, spoluhráči z lavičky, za to jim patří velký dík,“ pochvaloval si Radim Řezník, který zároveň vyzdvihl velice úspěšné asistence Andrease Ivanschitze, Martina Zemana a důležitý gól Marka Bakoše.

„Bohemka je disciplinované mužstvo. Sice moc gólů nedává, ale dobře brání a má organizovaný tým. Naposledy jsme s nimi hráli 1:1, tehdy se potvrdilo, že nejde o jednoduchého soupeře,“ zavzpomínal Radim Řezník, kterého čeká dvoustý ligový duel. „Občas nahlédnu, do ligové statistiky magazínu Viktorián, jinak to nesleduji. Každopádně jsem za to rád, pro mě je hlavně důležité, abych zůstal zdravý a pomáhal týmu,“ dodal.

„Bude to zajímavá zkušenost. Hrozně se těším a doufám, že to zvládneme. Určitě proběhne nějaké hecování s bývalými spoluhráči, takže do naší kabiny vypíšu nějakou odměnu. Je velice důležité, abychom zápas zvládli,“ řekl levý obránce Viktorie. „Z bývalých spoluhráčů se těším na Martina Dostála, který hraje zprava. Doufám, že se budeme na hřišti dost potkávat,“ s úsměvem dodal Havel.

„Cítím se dobře, na sobě to necítím. Samozřejmě jsem unavený, nemám s tím žádné problémy. Máme kvalitní regeneraci a fyzioterapeuty. Pro mě je lepší, když hraji pravidelně. Každý odehraný zápas mně dá zejména dost potřebných herních zkušeností,“ uzavřel Řezník, který v probíhající ligové sezoně nevynechal zatím ani jednu minutu.

Trenér Pavel Vrba před Bohemkou:

Čtsa, kc, zdroj: www.fcviktoria.cz

 

Napsat komentář