Do Sparty přichází Vukadinović

Sparta hlásí první letní posilu! Ze Zlína přichází šestadvacetiletý srbský záložník Vukadin Vukadinović, který na Letné podepsal smlouvu na tři roky.

Rodák z Bělehradu už během své kariéry dokázal v českém fotbale nasbírat řadu zkušeností. Začínal v Sezimově Ústí, nejvyšší soutěž si však zahrál až v Jablonci, kam v roce 2012 přestoupil. Právě zde si v roce 2013 připsal ligový debut, do utkání se Spartou, které Severočeši prohráli 2:3, nastoupil na poslední dvě minuty hry.

Po hostováních na Žižkově a ve Slavii pak Vukadin zažil doposud nejlepší léta své kariéry ve Zlíně, kde se vypracoval v klíčového muže týmu, stál za výtečnými výsledky týmu v podzimní části sezony a přispěl k zisku trofeje pro vítěze domácího poháru.

V uplynulé sezoně nastoupil v dresu Zlína do devětadvaceti utkání a je jedním z předních nahrávačů české nejvyšší soutěže, celkem asistoval u osmi branek. Proti Spartě nastoupil ve všech třech odehraných zápasech a brankou v prodloužení přispěl k vyřazení letenského týmu v pohárovém osmifinále.