Litvínov do baráže o extraligu

hokej

logo.jpgPoslední kolo ve skupině o
11.-14.místo v Tipsport extralize udělalo konečnou tečku a
v baráži s Karlovými Vary bude bojovat o udržení
v extralize Litvínov.

 Podle předpokladů Pardubice porazily
Karlovy Vary 4:2 a Litvínovu nebylo nic platné vítězství v
Ostravě nad Vítkovicemi, rovněž 4:2.

Pro Litvínov, obhájce mistrovského
titulu, je účast v baráži největší extraligové překvapením a jak si
povede ukáží příští dny. Již v úterý hostí Litvínov pražskou Slavii
a Karlovy Vary Jihlavu.

HC Vítkovice Steel – HC Verva Litvínov 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)

Branky – nahrávky: 28. Olesz (Hovorka,
Čerešňák), 36. Kovář (Illéš, Hovorka) – 24. Lukeš (Hanzl, Duda),
30. Lukeš (Duda, Hanzl), 49. Hanzl (Lukeš, Duda), 57. Piroš (Duda,
Lukeš). Rozhodčí: Hradil, Hejduk – Hlavatý,
Tošenovjan. Vyloučení: 4:3.
Využití: 2:0.
Diváci: 5 073.

Vítkovice: Dolejš – Kovář, Čerešňák, Klok,
Sloboda, Pastor, Štencel – Strapáč, Illéš, Olesz – Kucsera,
Kolouch, Vandas – Hovorka, Balán, Kafka P. – Němec, Hlinka,
Szturc. Trenéři: Svozil a Petr.

Litvínov: Petrásek – Kubát, Chaloupka,
Pavelka, Pavlík, Frolo, Gula, Černý – Lukeš, Hanzl, Duda –
Trávníček, Piroš, Martynek – Hořava, Havlíček, Reichel – Gerhát,
Válek, Jurčík. Trenéři: Rulík a
Šlégr.

HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy
Vary 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)

Branky – nahrávky: 4.
Sýkora (Redenbach, Marcinko), 16. Redenbach (Marcinko), 27. Orsava
(Moňa), 30. Kaut (Rolinek, Ščotka) – 8. Rachůnek (Skuhravý,
Bičánek), 14. Huna (T. Rohan, M. Rohan).
Rozhodčí: Fraňo, Pešina – Bláha, Špůr.
Vyloučení: 5:6.
Využití: 3:0. V oslabení:
1:0. Diváci: 10 194 (vyprodáno).

Pardubice: Maxwell –
Ščotka, Čáslava, Štajnoch, Zdráhal, Bokroš, Havlík – Sýkora,
Redenbach, Marcinko – Moňa, Nahodil, Orsava – Rapáč, Kaut, Rolinek
– Poulíček, Tomášek,
Voženílek. Trenéři: Draisaitl, Potajčuk
a Král.

Karlovy Vary: Habal –
Sičák, M. Rohan, J. Tomeček, Bičánek, Benák, Dvořák – Bartek,
Skuhravý, Vachovec – Svoboda, Kůs, Rachůnek – Huna, Haščák, T.
Rohan – V. Tomeček, Vrána,
Koblasa. Trenéři: Mlejnek a Antonik.

Konečná tabulka skupiny o umístění
TELH

                 
1. HC VÍTKOVICE STEEL 58 19 6 5 28 155:161 74
2. HC Dynamo Pardubice 58 19 4 5 30 129:170 70
3. HC VERVA Litvínov 58 13 12 6 27 130:149 69
4. HC Energie Karlovy Vary 58 13 3 3 39 122:200 48

Program baráže o Tipsport extraligu

Úterý 29. března – 1.
kolo:

HC VERVA Litvínov – HC Slavia Praha
HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava

Pátek 1. dubna – 2.
kolo:

HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Dukla Jihlava – HC VERVA Litvínov

Neděle 3. dubna – 3.
kolo:

HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

Úterý 5. dubna – 4.
kolo:

HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

Pátek 8. dubna – 5.
kolo:

HC Slavia Praha – HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 10. dubna – 6.
kolo:

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
HC VERVA Litvínov – HC Dukla Jihlava

Úterý 12. dubna – 7.
kolo:

HC VERVA Litvínov – HC Slavia Praha
HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava

Pátek 15. dubna – 8.
kolo:

HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Dukla Jihlava – HC VERVA Litvínov

Neděle 17. dubna – 9.
kolo:

HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

Úterý 19. dubna – 10.
kolo:

HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

Pátek 22. dubna – 11.
kolo:

HC Slavia Praha – HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 24. dubna – 12.
kolo:

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
HC VERVA Litvínov – HC Dukla Jihlava

Čtsa, ph.,