Ceské mládežnické reprezentace vyráží na Mistrovství sveta v Bratislave!

ctsa

Českomoravský_svaz_hokejbalu.jpgNejvětší mezinárodní mládežnická hokejbalová akce v
dějinách se koná v letošním roce ve slovenské Bratislavě. Zimní
stadion Vladimíra Dzurilly bude hostit Mistrovství světa juniorů,
kde se za Českou republiku zúčastní týmy U20, U18 a U16, které
budou v silném pelotonu, za účasti soupeřů z Kanady, Slovenska, USA
i například Polska a Velké Británie, bojovat o medailové příčky a
titul mistrů světa. Samotný turnaj začíná již v úterý 24. 6. a
vrcholí boji o umístění v neděli 29. 6.

Reprezentanty České republiky čeká těsně před MS i
poslední a závěrečný víkendový kemp v Břeclavi, kde budou ladit
formu před turnajem a odkud se přesunou právě do dějiště
MS.

Místo konání závěrečného kempu: Zimní stadion
Břeclav, Pod Zámkem 2881, Břeclav

Termín: 21. 6. 2014 – 23. 6. 2014

Místo konání Mistrovství světa juniorů: Zimný
štadion Vladimíra Dzurillu, Ružinovská 4, Bratislava

Termín: 24. 6. 2014 – 29. 6. 2014

Finální nominace na Mistrovství světa v Bratislavě týmu
U20

Brankáři:

Kračina Petr (HBC Plzeň), Jan Mroviec (TJ Paramo Svítkov Stars
Pardubice), Jonáš Grufík (SHC Opava)

Obránci:

Pecina Filip, Krejčí Roman (oba HBC Autosklo – H.A.K.
Pardubice), Krch Martin, Vodrážka Lukáš (oba HBC Plzeň), Izaj
Filip, Čermák Daniel (HBC ALPIQ Kladno), Samek Martin (HBC Enviform
Třinec), Jiřík Tomáš (oba HBC Hradec Králové 1988)

Útočníci:

Markytán Jaroslav (HBC Prachatice), Špaček Martin (HBC ALPIQ
Kladno), Kohout Martin (SK Kelti 2008), Zvonek Dalimil (HBC
Vsetín), Švarc Marek, Pauer Jaroslav, Benedikt Ondřej, Vít Dominik
(všichni HBC Plzeň), Franěk Miroslav (TJ KOVO Praha), Urbanec Otto,
Forstl Filip, Gabriel Jan (HBC Autosklo – H.A.K. Pardubice).
Náhradníci: Krajíček Pavel (HBC Pento Most), Šrámek David (HBC
ALPIQ Kladno)

Realizační tým U20:

Hlavní trenér: Jiří Mašík

Asistent trenéra: Martin Kovářík

Vedoucí týmu: Petr Štípek

Kustod: Tomáš Diblík

Masér: Michal Válek

Finální nominace na Mistrovství světa v Bratislavě týmu
U18

Brankáři:

Chmelík Martin (HBC Autosklo H.A.K. Pardubice), Keimar Jaroslav
(HBC ALPIQ Kladno), Návara Jiří (HBC Plzeň)

Obránci:

Haisman Jakub, Míka Šimon, Pliml František (všichni HBC ALPIQ
Kladno), Pospíchal Ladislav (SK Toptrans Jihlava), Davídek Martin,
Hanuš Lukáš (oba HBC Plzeň), Anýž Lukáš (SK Kometa Polička)

Útočníci:

Arlt Jakub (HBC ALPIQ Kladno), Česák Josef, Kunc Jindřich (oba
HBC Autosklo H.A.K. Pardubice), Emmer Filip, Peschout Richard (oba
SK Toptrans Jihlava), Hejtmánek David (SK Kometa Polička), Truksa
Kamil (HBC Rakovník), Ulm Ondřej, Voves Jan, Šlehofer Václav
(všichni TJ Snack Dobřany), Málik Patrik (SHC Opava), Vlasák Jakub
(HBC Plzeň), Bárta Adam (SK Pedagog České Budějovice)

Realizační tým U18:

Hlavní trenér: Milan Maršner

Asistent trenéra: Jan Donauschachtl

Vedoucí týmu: Petr Ogurčák

Finální nominace na Mistrovství světa v Bratislavě týmu
U16

Brankáři:

Čapek Vít (HC ŠD Písek), Janský Jan (HBC Hradec Králové 1988),
Ulrich Petr (TJ Snack Dobřany) Náhradníci: Oplt Antonín (HBC Škoda
Plzeň)

Obránci:

Jakeš Tomáš (SK OEZ Testa Letohrad), Jaroměřský Filip (HBC Tygři
MB), Kucharski Patrik (TJ Tatran Třemošná), Málik Pavel (SHC
Opava), Mikulčák Dominik, Švanda Štěpán (oba SK Kometa Polička),
Mlázovský Robin (HBC Hradec Králové 1988), Popluhar Aleš (HBC Pento
Most) Náhradníci: Hnát Denis (SK Kometa Polička), Vísner Miroslav
(TJ Snack Dobřany)

Útočníci:

Drož Adam (HBC Pento Most), Fraňo Matěj, Kmenta Aleš (oba HBK
Kyjov), Holec Jaroslav, Štefka Matěj (oba SK Kometa Polička), Král
Jakub (TJ Paramo Svítkov Stars Pce), Majer Tomáš (HBC Škoda Plzeň),
Malina Marcel (HBC Tygři M.Boleslav), Málek Ondřej (TJ Plzeň –
Litice), Prokop Jan (HBC Alpiq Kladno), Smudek Matouš (SK Pedagog
Č.Budějovice), Zajíček Tomáš (HBC Autosklo-HAK Pce) Náhradníci:
Singer Jiří (HBC Pento Most), Novotný Vojtěch (TJ Paramo Svítkov
Stars Pce)

Realizační tým U16:

Hlavní trenér: Martin Komárek

Asistent trenéra: Ondřej Almaši

Vedoucí týmu: Michal Broulík

Roman Novák,