EXTRALIGA HOKEJBALU – SOUTEŽ MISTRU SVETA

ctsa
Sobota 07.11.2009 – 11.kolo: HBC Pento Most – Elba Franklin
Ústí nad Labem 5:4 (0:2,4:1,1:1) Branky: 17:06 Hulín
(Kypet), 18:54 Procházka, 23:15 Čížek PP, 28:32 Kypet (Koudelka)
PP, 34:45 Kypet (Čížek) – 1:51 Hubený (Štěpánek) PP, 14:14 Cerman
(Krtička) PP, 17:48 Krtička (Nedbal, Pavlík), 44:50 Růžička
(Krtička) Střely: 26:23, vyloučení: 11:7, využití přesilovek: 2:2,
oslabení: 0:0, diváků: 69, rozhodčí: Gareis, Šoupa.

TJ HBC KEB Kladno – TJ Kovo Praha   3:0  
(0:0,1:0,2:0)                                                                   

Branky: 26:49 Topolánek (hnízdil D.), 33:38 Honický
(Ogurčák, Trčka), 44:11 Tvarůžek (Ogurčák, Hnízdil D.) EN. Střely:
22:16, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0,
diváků: 67, rozhodčí: Žižka, Žák

HBC Autosklo H.A.K. H.Králové – SK OEZ Testa
Letohrad    6:1   (1:0,4:0,1:1)

Branky: 3:06 Hora, 16:34 Tesař (Novák, Hrabica) PP,
21:25 Hrabica (Bacovský) PP, 23:06 Novák (Bacovský) SH, 27:27 Novák
(Bacovský, Hrabica) PP, 31:27 Bacovský (Kamaryt, Ruda) PP – 42:31
Kovář (Večerník, Doleček). Střely: 28:23, vyloučení: 9:8, využití
přesilovek: 4:0, oslabení: 1:0, diváků: 70, rozhodčí: Coufal,
Prudík

SHC Opava – HbK INTEVO Karviná  2:4  
(0:2,1:0,1:2) 

Branky: 27:34 Christ (Přibyla, Přikryl), 38:23 Raab
(Venovský, Christ) PP – 10:56 Hudeček (Luka, Rosůlek L.), 12:27
Luka, 32:52 Luka (Hudeček, Folwarczny) PP, 35:32 Rosůlek L.
(Folwarczny, Blatoň) PP. Střely: 24:26, vyloučení: 6:4, využití
přesilovek: 1:3, oslabení: 0:0, diváků: 99, rozhodčí: Olesz,
Pikula

HBT Vlašim – HC Kert Park Praha 8:3  
(3:1,2:2,3:0)                                                                 

Branky: 2:18 Fris (Bartejs) PP, 8:34 Burda (Čičatka M.),
13:59 Horák (Dědek, Kieler), 16:26 Sosnoviec (Vrábel), 21:14 Dědek
(Čičatka M., Burda) PP, 35:33 Plastiak (Špale, Šindelář) PP, 36:30
Bartejs (Šindelář) PP, 40:41 Vrábel (Fris) – 4:10 Kruček M.
(Hradecký), 26:06 Skalický (Abrahám), 28:22 Toula (Plzák L.) PP.
Střely: 39:38, vyloučení: 9:10, využití přesilovek: 5:1, oslabení:
0:0, diváků: 48, rozhodčí: Vokurka, Horský.

Nejbližší utkání:

Úterý 10.11.2009 – dohrávka 11.kola – TV
přenos!

HBC Škoda Plzeň – TJ Snack Dobřany   18:00 »
Plzeň-HALA – ČT4 sport.

TABULKA SOUTĚŽE – Základní část:

1.   HBC Škoda Plzeň  10  9  0
1  0   45:9   28

2.  TJ HBC KEB Kladno 11 
7  2  1  1  50:17 26

3.  HBC Autosklo H.A.K. H.Králové 11  7 
1  0  3  49:32  23

4.  HBC Pento Most 11  6  1 
2  2  50:30  22

5.  HbK INTEVO Karviná 11  4  1 
2  4  25:45  16

6.  HBT Vlašim 11  4  1  1 
5  33:42  15

7.  SHC Opava 11  2  2  3 
4  23:30  13

8.  HC Kert Park Praha 11  3 
1  2  5  30:49  13

9.  Elba Franklin Ústí nad Labem 11  2 
3  0  6  30:32  12

10. SK OEZ Testa Letohrad 11  2  2 
0  7  21:39  10

11. TJ Snack Dobřany 10  3  0  0 
7  27:46  9

12. TJ Kovo Praha  11  2  0  2 
7  24:36  8

Březina,