Výsledky základní cásti hokejbalové extraligy – mistru sveta

ctsa

Sobota 19.09.2009 – 3.kolo: HBT Vlašim – HBC Autosklo
H.A.K. H.Králové   2:7  (1:1,0:4,1:2) Branky: 1:09
Bartejs (Filip), 31:07 Dušek (Bartejs, Dědek) PP – 12:53 Kubeš
(Ruda, Bacovský) PP, 19:53 Ruda, 21:39 Hrubý SH, 23:51 Kubeš
(Bacovský), 28:46 Bacovský (Kubeš, Hrabica) PP, 38:01 Novák
(Hrabica) PP, 42:49 Kubeš (Hrabica) PP, 38:01 Novák (Hrabica) PP,
42:49 Kubeš (Hrabica) PP Střely: 23:32, vyloučení: 15:9, využití
přesilovek: 1:4, oslabení: 0:1, diváků: 30, rozhodčí: Boháček,
Hrazdíra

HC Kert Park Praha – SK OEZ Testa Letohrad  
4:5ss   (1:0,0:3,3:1)  

Branky: 4:42 Kruček M. (Ptáčník, Toula) PP, 37:19 Plzák
(Toula, Ptáčník) PP, 39:04 Plzák (Sikora), 43:06 Ptáčník (Kruček
J., Kruček M.) – 21:34 Večerník (Dospěl, Kormunda) PP, 22:05
Hruška, 23:07 Večerník (Matyáš), 32:32 Kormunda (Dospěl), 45:00
Kovář SN Střely: 29:21, vyloučení: 7:8, využití přesilovek: 3:1,
oslabení: 0:0, diváků: 48, rozhodčí: Coufal, Prudík.

SHC Opava – HBC Škoda Plzeň   0:3 
(0:0,0:1,0:2)                                                 

Branky: 26:31 Štulc (Zeman, Kadaně) PP, 38:32 Štulc
(Kadaně, Kejř) PP, 43:33 Štulc (Pospíšil) PP Střely: 26:38,
vyloučení: 4:2, využití přesilovek: 0:3, oslabení: 0:0, diváků:
111, rozhodčí: Pikula, Zachar

HbK INTEVO Karviná – TJ Snack Dobřany   
4:3   (0:0,1:2,3:1) 

Branky: 17:03 Kurz (Hudeček) PP, 34:08 Kurz (Rosůlek)
PP, 38:03 Wrobel (Wlaka), 39:48 Rosůlek (Wlaka) – 17:39 Puta
(Veselý), 21:39 Hajna (Ježek), 36:25 Ježek (Kastner) Střely: 27:28,
vyloučení: 6:9, využití přesilovek: 3:0, oslabení: 0:0, diváků:
103, rozhodčí: Olesz, Tkadlec

HBC Pento Most – TJ HBC KEB Kladno  4:3 
ss   (2:1,1:0,0:2)  

Branky: 11:11 Loskot (Ryboň, Čížek) PP, 13:20 Kypet
(Ryboň, Hulín), 26:09 Voženílek (Loskot), 45:00 Kypet SN – 13:27
Konvička (Ogurčák), 34:11 Soukup (Kopecký, Honický) PP, 39:09
Nedvěd (Kopecký) Střely: 23:26, vyloučení: 7:5, využití přesilovek:
1:1, oslabení: 0:0, diváků: 76, rozhodčí: Vokurka, Horský

Elba Franklin Ústí nad Labem – TJ Kovo Praha  
4:3 ss 
(0:0,1:1,2:2)                             
                  

Branky: 23:57 Štěpánek (Cerman, Hossinger) PP, 35:05
Hossinger, 39:50 Denis (Kváš), 45:00 Štěpánek SN – 25:58 Šimeček
(Ondráček) PP, 37:32 Šimeček, 38:58 Svoboda. Střely: 38:15,
vyloučení: 4:5, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0, diváků: 84,
rozhodčí: Žák, Žižka

Neděle 20.09.2009 – předehrávka 4.kola:

SHC Opava – TJ Snack Dobřany   
3:1   (1:0,2:1,0:0)

Branky: 8:49 Schreiber (Přikryl, Kučera) PP, 20:25
Vehovský (Přibyla L., Christ), 21:51 Přibyla P. (Vehovský) – 24:00
Hajna (Ježek) Střely: 31:26, vyloučení: 1:3, využití přesilovek:
1:0, oslabení: 0:0, diváků: 102, rozhodčí: Pikula, Zachar

HbK INTEVO Karviná – HBC Škoda
Plzeň  0:7 
(0:1,0:3,0:3) 

Branky: 8:29 Kejř (Muchl), 16:52 Regner (Arnet,
Juráček), 18:31 Muchl (Chowaniec), 24:22 Štulc (Muchl, Kejř) PP,
34:42 Štulc (Bezděk) PP, 40:36 Štulc (Bezděk, Kejř), 42:13 Juráček.
Střely: 16:26, vyloučení: 11:6, využití přesilovek: 0:2, oslabení:
0:0, diváků: 120, rozhodčí: Olesz, Tkadlec.

Nejbližší utkání:

Sobota 26.09.2009 – 4.kolo:

HBT Vlašim – SK OEZ Testa Letohrad  13:00 »
Vlašim

HC Kert Park Praha – HBC Autosklo H.A.K.
H.Králové   17:00 » Praha-Lužiny

HBC Pento Most – TJ Kovo Praha   17:00 »
Most ANS

Elba Franklin Ústí nad Labem – TJ HBC KEB
Kladno   17:00 » Ústí nad Labem.

TABULKA SOUTĚŽE:  Základní část:

1. HBC Škoda Plzeň 
4   4   0   0   0    21:4 
12

2. HBC Pento Most   3  
2     1      
0      
0       18:9  8

3. Elba Franklin Ústí nad Labem  3  
1   2   0  0    10:5 
7

4. TJ HBC KEB Kladno    3 1  
1  1   0  12:6  6

5. HBC Autosklo H.A.K. H.Králové  3  
2   0   0   1   14:9 
6

6. SHC Opava  4 1   1  
1   1   8:9  6

7. TJ Kovo Praha    3  1  
0  2   0  11:9  5

8. TJ Snack Dobřany   4  
1   1   0 0   3  10:13 
3

9. HbK INTEVO Karviná   4  
1   0   0   3   6:22
3

10. SK OEZ Testa Letohrad   
3   0   1   0  
2   8:14  2

11. HC Kert Park Praha
    3   0   0  
1   2  
8:16       1

12. HBT Vlašim    3  
0   0   1   2   6:16 
1

Březina, čsh,