Výsledky 1. a 2. kola hokejové extraligy

ctsa

Sobota 12.09.2009 – 1.kolo hokejbalové extraligy: HBC
Pento Most – HBT Vlašim  7:3  (2:2,1:0,4:1) Branky: 0:45
Procházka, 7:07 Střeska PP, 17:01 Kypet, 36:43 Loskot PP, 38:59
Ryboň PP, 39:12 Lipert, 39:27 Poláček J. – 10:13 Špale PP, 14:11
Bartejs, 42:21 Šindelář PP. Střely: 37:30, vyloučení: 8:6, využití
přesilovek: 3:2, oslabení: 0:0, diváků: 56, rozhodčí: Žák,
Žižka

Elba Franklin Ústí n/L. – HC Kert Park
Praha   4:1 
(2:0,0:1,2:0)                              
                  

Branky: 11:23 Štěpánek Jan, 13:47 Langthaler Jan, 40:38
Růžička Miroslav PP, 41:22 Prášek Daniel – 27:25 Michetschlager
Petr. Střely: 28:27, vyloučení: 4:1, využití přesilovek: 1:0,
oslabení: 0:0, diváků: 120, rozhodčí: Havelka, Belanec

TJ HBC KEB Kladno – SHC Opava  2:1 ss 
(0:0,1:0,0:1)                                                  

Branky: 19:35 Soukup, 45:00 Topolánek SN – 31:18
Führich. Střely: 28:29, vyloučení: 3:3, využití přesilovek: 1:0,
oslabení: 0:0, diváků: 100, rozhodčí: Vokurka, Horský

TJ Kovo Praha – HbK INTEVO Karviná   5:1
(2:1,3:0,0:0)                                       
        

Branky: 4:39 hruška V., 12:06 Hruška V., 18:41 Kocurek
J. PP, 26:18 Valenta V., 36:06 Ondráček R. – 8:36 Hudeček L.
Střely: 32:18, vyloučení: 7:7, využití přesilovek: 1:1, oslabení:
0:0, diváků: 64, rozhodčí: Coufal, Prudík

HBC Škoda Plzeň – HBC Autosklo H.A.K.
H.Králové   6:2 
(3:0,1:1,2:1)                 
                                     

Branky: 5:24 Kavalír, 5:57 Kejř O., 13:10 Juráček, 21:07
Lendl, 30:54 Kejř O. PP, 39:31 Bezděk PP – 17:57 Bacovský SH, 34:25
Hák PP. Střely: 27:27, vyloučení: 8:9, využití přesilovek: 2:1,
oslabení: 0:1, diváků: 98, rozhodčí: Gareis, Jahoda

TJ Snack Dobřany – SK OEZ Testa Letohrad 5:1  
(2:1,3:0,0:0)                                     
        

Branky: 12:32 Čeperko, 13:14 Getzner, 15:39 Větrovec,
15:54 Roušal, 27:21 Skala – 22:38 Kubiček PP. Střely: 21:23,
vyloučení: 11:4, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0, diváků:
98, rozhodčí: Řezníček B., Karous

Neděle 13.09.2009 – 2.kolo:

HBC Pento Most – HC Kert Park Praha 7:3 
(0:2,3:0,4:1)

Branky: 23:26  Ryboň PP, 26:37  Procházka PP,
29:48 Čížek PP, 34:25 Kypet PP, 36:53 Loskot, 40:59 Procházka,
41:34 Loskot – 3:42 Wittmayer, 7:24 Rozenberg, 42:18 Hradecký.
Střely: 36:30, vyloučení: 2:8, využití přesilovek: 4:0, oslabení:
0:0, diváků: 62, rozhodčí: Žák, Žižka

Elba Franklin Ústí nad Labem – HBT Vlašim  
2:1 
ss (1:0,0:0,0:1)                                
                  

Branky: 2:51 Petružálek Jiří, 45:00 Cerman Patrik SN –
44:07 Kucharčík David PP. Střely: 21:26, vyloučení: 13:5, využití
přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0, diváků: 75, rozhodčí: Koskuba,
Belanec

TJ HBC KEB Kladno – HbK INTEVO Karviná  7:1 
 (2:0,3:1,2:0)                                  
                  

Branky: 5:42 Soukup, 6:07 Nedvěd, 15:46 Trčka, 21:29
Příhoda PP, 27:00 Topolánek PP, 33:37 Tvarůžek, 36:56 Příhoda –
26:18 Tomiczek. Střely: 33:21, vyloučení: 7:9, využití přesilovek:
2:0, oslabení: 0:0, diváků: 150, rozhodčí: Vokurka, Horský

TJ Kovo Praha – SHC Opava   3:4 
ss 
(1:2,1:0,1:1)                                                  

Branky: 0:37 Šimeček L., 18:56 Svoboda M. PP, 44:57
Svoboda M. PP – 5:22 Vladař D, 10:51  Porubčanský M PP, 34:30
Přibila L. PP, 45:00 Firich L. SN. Střely: 36:27, vyloučení: 5:10,
využití přesilovek: 2:2, oslabení: 0:0, diváků: 52, rozhodčí:
Coufal, Prudík

HBC Škoda Plzeň – SK OEZ Testa Letohrad  5:2 
(1:0,3:2,1:0)         

Branky: 14:16 Zeman, 15:59 Kejř O. PP, 22:04 Juráček PP,
28:32 Lendl PP, 43:15 Kadaně M – 25:01 Večerník PP, 26:58 Hladký
PP. Střely: 30:23, vyloučení: 7:9, využití přesilovek: 3:2,
oslabení: 0:0, diváků: 110, rozhodčí: Gareis, Šoupa

TJ Snack Dobřany – HBC Autosklo H.A.K.
H.Králové   1:5  
(0:2,0:1,1:2)                      
                           

Branky: 43:44 Kůrka – 6:35 Novák, 12:06 Novák, 19:23
Bacovský, 30:09 Bacovský, 44:58 Novák. Střely: 20:28, vyloučení:
6:8, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0, diváků: 98, rozhodčí:
Karous, Řezníček B.

Nejbližší utkání:

Sobota 19.09.2009 – 3.kolo

HBT Vlašim – HBC Autosklo H.A.K. H.Králové  13:00 »
Vlašim

HC Kert Park Praha – SK OEZ Testa Letohrad  17:00 »
Praha-Lužiny

SHC Opava – HBC Škoda Plzeň  16:00 » Opava

HbK INTEVO Karviná – TJ Snack Dobřany  17:00 »
Karviná

HBC Pento Most – TJ HBC KEB
Kladno        18:00 » Most
ANS

Elba Franklin Ústí nad Labem – TJ Kovo Praha  17:00
» Ústí nad Labem

Neděle 20.09.2009 – předehrávka 4.kola

SHC Opava – TJ Snack Dobřany   10:00 »
Opava

HbK INTEVO Karviná – HBC Škoda Plzeň  12:00 »
Karviná.

Březina Tomáš ČSH,